Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly lettem figyelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly lettem figyelmes egy külföldi csajra. Hogy tudnék randizni vele? (Mondanom se kell, a szövegből kiderül, hogy nagyon tapasztalatlan vagyok a nők terén). Bővebben lent.

Figyelt kérdés

25éves fiú vagyok külföldön élek a szüleimmel. Én nem szeretek itt lenni, a szüleimnek viszont jobb, hogy velük vagyok, tanulok, készülök az egyetemre. Mondtam nekik, hogy én nem akarok itt semmit csinálni, mindenképpen haza akarok majd menni, ha ők már nem tudnak elhelyezkedni.

Ez a csaj egy szakszervezetnél dolgozik,anya ügyeit többször is intézte,anya szerint tetszem neki.Egyszer későn értünk be az irodába,jött ki a kollégáival,ők mentek balra,mi jobbra és egymást néztük.Visszafordult,és engem nézett.Bátorkodtam ajándékot vinni neki,de a kolléganője is ott volt az irodába,így nem tudtam beszélni vele.Másnap találkoztunk az utcán telefonált,mosolyogtunk egymásra.Szerintetek mennyire kéne erőltetnem" ezt a kapcsolatot",annak biztos tudatában,hogy úgyis haza fogok menni?Nagyon tetszik ez a csaj,(nem volt sok barátnőm,azok is rövid életű kapcsolatok voltak).Arra gondoltam,hogy megvárom míg végez,veszek neki egy ajándékot,megmondanám,hogy nem akarom zaklatni,csak nagyon színpatikus,és kedvelem.Ha erre nem mond semmit,akkor nem tetszem neki.Azt sajnos kétlem,hogy itt hagyná értem a biztos állását,életét,és követne egy idegen országba.Önző dolog lenne a későbbiekben ilyet kérni tőle,én se adnám fel terveimet,elég,hogy most a szüleim ide kötnek.Anya észre vette ,hogy érdeklődöm a lány iránt,de mondtam neki ne örüljön,nem kedveltem meg ezt a külföldi életet.Mit csináljak?Ötletek,javaslatok?


2011. okt. 18. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztosan próbálkoznék nála, hiszen tetszetek egymásnak. Aztán majd kialakul, hogy mi lesz belőle. Ha esetleg komolyabbra fordulna a kapcsolatotok, akkor is szerintem meg lehet oldani mindent. De ha szerelmesek lesztek, nem akartok majd úgysem külön országban élni, úgyhogy valamit döntenetek kell...
2011. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
2011. okt. 18. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen... és sok sikert!
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lesz ciki,ha nem jön össze,és őt minden évben látni fogom,hisz be kell menni az irodába.Nem tudom,hogy fogok utána a szemébe nézni....
2011. okt. 20. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez ciki? Megesik az ilyen. Tudod hány férfi (és nő is) jár úgy, hogy próbálkozik valakinél, és nem jön össze a dolog? Szerintem az a lényeg, hogy ha esetleg nem jön össze (bár drukkolok), akkor se kullogj utána, hanem legyél vele ugyanolyan kedves, mint előtte. És ne így állj hozzá. :)
2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Ha nem jönne össze,akkor szívem szerint megkérdezném tőle, miért nem voltál közömbös ,miért néztél vissza rám azon a napon?El nem tudom mondani,mennyire örülök,ha tetszek egy lánynak!:,ez már fél siker,ha nem is jönne össze,boldog leszek,de nagyon bánni fogom.Nagyon sokat gondolok rá,elveszi az időmet...Szerinted ennek a megajándékozásnak (ahogy leírtam)van értelme ebben az esetben,vagy egyszer elég volt.Túl erőltetettnek találod?Nagyon szépen köszönöm,hogy drukkolsz nekem!!!!Kérlek írj,ha időd engedi.Minden jót!
2011. okt. 21. 23:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ma találtam meg a csajt a facebookon,ott a palijával,pontosabban a jegyesével fotóztatta magát...

Az évfordulójukra 2005 dátum volt írva.Eszembe jutott még egy szituáció:2010ben egyszer bementem hozzá valamit intézni,akkor ketten voltunk az irodába.Rám mosolygott,boldogan üdvözölt,láttam,a szemében,hogy örül nekem

Akkor miért csinálta velem ezeket a félreérthető szituációkat?Nem értem.Elkövettem egy hibát:múlt héten le akartam fotózni,anyukámmal voltam,elkísért:)rajtam kucsma volt,de anya szerint felismert minket.Megvártuk,míg végez,egy utca választott el minket,a járdán beszélgetett a kollégáival.csináltam három fotót,de egy idő után felfigyelt ránk,és hirtelen elmentünk.Gyerekes dolog volt tudom,de mindenáron akartam róla fotót.Szerintetek most tetszem neki,vagy csak kedvel.Attól még,hogy barátja van,akár tetszhetek is neki?Nem?Ti hogy gondoljátok?

2011. nov. 9. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de ha barátja van, akkor szerintem itt érdemes megállnod. Viszont akár az is lehet, hogy félreértelmezted a jeleket, és csak szimplán kedves volt. Akárhogy is, a lány foglalt, állj tovább. Biztosan találsz más lányt majd. :)
2011. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
2011. nov. 10. 20:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz elfelejteni ezt a gyönyörű lányt,főleg úgy,hogy évente legalább egyszer,(netán többször látni fogom:)Érdekes helyzet.Remélem nem fog hülyének nézni azért,mert le akartam fotózni:)Nagyon sajnálom.Úgy fogom fel,hogy igenis tetszem egy ilyen jó csajnak!Leírhatatlan örömmel tölt el
2011. nov. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!