Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdéseket szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket szabad feltenni?

Figyelt kérdés

Milyen kérdéseket kell vagy szabad feltenni az első randin, hogy sokat tudj meg az illető személyiségéről?

(Lehetőleg férfiakról)


2011. máj. 22. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg abszolút semlegeseket. Amiket bármilyen halandó embertől kérdeznél. A kényesebb témákra ráérsz később rátérni. Jóval később.
2011. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell kérdés, elég, ha az öltözékét végignézed, megnézed az arcát, rengeteg mindent elárul.

Pl.: Ha nagyon sima, akkor rengeteget törődik magával. Ebből adódóan az ápolatlan lustaságot takarhat.


Kérdezd meg milyen volt a napja. A beszédstílusa is el fogja árulni, hogy minek képzeli magát és ehez mérten tudsz alkotni.


18/F

2011. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Egyéb hasonló válaszok jól jönnének-e. Például arra irányulóan hogy mit keres egy nőben, miért van egyedül...mi az amiben nehezen boldogul...olyan kérdések, amikből rájövök erre!
2011. máj. 22. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezek lennének a kényes témák, amiket nem biztos, hogy jó ötlet elsőre feszegetni. Engem biztos elriasztana.
2011. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem én. De pont ez a kérdés. Hogy hogyan (és milyen) kéréseket tegyek fel, hogy ne riasszam el, de megtudjak róla többet is, úgy hogy ne érezze magát kínosan vagy kellemetlenül...
2011. máj. 22. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön első alkalommal ilyesmit megtudnod, sőt nem is szabad. Az elején inkább azt kellene kideríteni, hogy egyáltalán szimpatikusak vagytok-e egymásnak, tudtok-e beszélgetni meg ilyenek. Meg persze azt, hogy van-e valamilyen szintű kölcsönös (fizikai) vonzalom köztetek.


Csak gondolj bele, ha rögtön megtudnád például, hogy a delikvens mit keres egy nőben, akkor rögtön kísértést éreznél arra, hogy olyan képet fess magadról, ami annak megfelel. Sokkal jobb, ha önmagad adod, és majd ő eldönti, hogy mit szól hozzá.

2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wooster82 válasza:

Gondold át a dolgot? Mi számít? Az, hogy az első randin jó legyél a csajnál / pasinál vagy hogy hosszú távon? Hosszú távon előbb utóbb, úgyis Önmagadat fogod adni, szóval jobb már az elején azt kérdezni vagy úgy válaszolni amilyen Te vagy. NE LEGYENEK SZABÁLYOK.

Én életem szerelmének így mutatkoztam be: "Hello. Péter vagyok, elvált és rossz a humorom." Kicsit piás is voltam, de tök őszinte. :) És vállalom is, működik :)

2011. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez aranyos.:$ köszönöm Akkor ne görcsölök ezeken. Csak magam adom, ahogy eddig is.:)
2011. máj. 22. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam első randin beszélni, mintha ezer éve ismerném a lányt. Bármit meg merek kérdezni és mindenre válaszolok.

Viszont ha valahol megismerek egy lányt és szép lassan alakul a kapcsolatunk, akkor már féltem a barátságunkat és óvatosan adagolom a kérdéseimet.

2011. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!