Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Senki sem elég jó nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem elég jó nekem, mindig meggondolom magam. Sose lesz pasim? :D 17/L

Figyelt kérdés

Ha tetszik valaki külsőre,a belsője nem tetszik..Ha valaki belsőre megtetszik,valamiért mégis meggondolom magam..Nem értem magam,fura vagyok valljuk be.Sose voltam még szerelmes,de már nagyon vágyok valakire akibe beleszerethetnék..Szerintetek? Próbáltam már lejjebb rakni a mércét,de az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni...:/

Előre is köszönöm!


2011. máj. 23. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogynem, csak gondolom akikkel eddig randiztál azok nem jöttek be. Majd lesz valaki aki mind külsőre mid belsőre megtetszik. Szerintem ezen ne izgulj.
2011. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kedves leányka ! A szerelmet erővel megszerezni nem lehet, az vagy jön mint a villámcsapás, vagy nem! De segíteni terelni arrafele a sorsodat azt, lehet.Esetlegesen kialakulhat szerelem is belőle,de ne tévesszen meg a "kedvelem" az nem szerelem! Mindehhez persze két ember kell ! Sok sikert!
2011. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pf.. 17 évesen mit vársz?:D

én most 20 vagyok (ez se sokkal idősebb azért) és TALÁN most találtam először olyat, aki mind külsőre és mind belsőre megfogott. De még kétesélyes a dolog.

Szerintem ezen ne aggódj, csak élvezd az életed.

2011. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2011. máj. 23. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmi gond, majd, ha 30 felé közeledve sem találtál még senkit, aki ütné a mércét, irány a pszichodráma! :)
2011. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt az okozza, hogy tudatalatt rettegsz a kudarctól, ezért inkább bemeséled magadnak, hogy nem tetszik, nem akarod, bele se kezdesz. Ha ezt felismered, és legyőzöd a félelmeidet, lesz pasid. Ha továbra is azt hajtogatod, hogy nem vagy szerelmes, akkor nem.
2011. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szinte pontosan ilyen vagyok én is 22f.
2011. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetnél egy kicsit toleránsabb is, nameg türelmesebb.


Nem kell kapásból mindenre nemet mondani, ha éppen abban a pillanatban nem tetszik a dolog.


Majd megszokod.

2011. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj velem hogy szinte egész nap az illetőn filózok,kattog az agyam,és a végére már szinte belebolondulok és rájövök hogy nem akarom..Olyan is volt hogy sulykoltam hogy tetszik-tetszik,és a végére már szinte megundorodtam az egész helyzettől(nem tetszett...)
2011. máj. 23. 12:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Még hogy nem nagyok a nők igényei, egyedül öregszem meg mert nem bírok megfelelni!

21f

2011. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!