Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy már sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már sok alkalmam lett volna, hogy legyen barátnőm, de egyszerűen senkivel sem akarok járni és senki mellett nem merek lehorgonyozni? 15F

Figyelt kérdés
mindig ez van.. ha alakul valami egy lánnyal, akkor még gyorsan visszalépek mielőtt bármi komolyabb is lehetne és egyszerűen nem akarok senki mellett lehorgonyozni. nagyon idegesít és akarok ellene tenni, nem értem miért van ez..
2011. szept. 13. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Meleg vagy.
2011. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg...-.-
2011. szept. 13. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
De, csak még nem tudsz róla.
2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem ismersz, én viszont 100%-ra tudom magamról, hogy NEM vagyok meleg és nem is leszek az, undorodom tőlük.:)
2011. szept. 13. 17:33
 5/10 A kérdező kommentje:

nálam inkább pszichikai jellegű problémák vannak, de nem értem, hogy miért..

én már azon is gondolkoztam, hogy nem sok szeretet kaptam az életben a szüleimtől és ez visszaüt a párkapcsolataimban..:( lehet ez egy ok?

2011. szept. 13. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon tagadod, hogy meleg lennél, ez gyanús.
2011. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tagadom, csak nem örülök, hogy van egy kis problémám a a párkapcsolatokban és máris melegezni kell..:(
2011. szept. 13. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy csak poén, de van valami abban, amit Jaguar írt... Most komolyan utálod őket, lányokkal nem bírsz járni, nem lehet véletlenül, hogy egyszer meggondoltad magadban ezt a meleg dolgot, és találtál rá akár egy jelet is?
2011. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
nem is csodálom egy olyantól aki csak azért képes utálni valakit mert meleg
2011. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor ne olvasd el a 17:40-es válaszomat. Ebben az esetben akkor nem tudom... Talán még fiatal vagy hozzá, és nem bírnád ki lelkileg? Ez is lehet :)
2011. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!