Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? Nem merek odamenni idegen lányokhoz ismerkedni. Kort és nemet is pls.

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy bátortalan vagyok. Nehezen ismerkedek idegenekkel,nincs önbizalmam és magabiztos sem vagyok. Nem tartom magam jo pasinak sem, bár 22 vagyok nem nézek ki annyinak és a koromhoz képest nem vagyok érett..

Normális választ kérnék és ötleteket..


2010. dec. 26. 14:31
 1/10 sasna ***** válasza:
ha éretlen vagy, akkor ne is várd h lesz vmi komolyabb :) a hoszunéves lányok szeretik az érett pasikat :)
2010. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Neill Strauss neve mond valamit? :)
2010. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát elöször is mekiszacskó ;)


na neem ha nem mersz oda menni akkor vidd haverodat is ! ne hogy veled mennyen hanem hogy ösztönözzön hogy menny oda nekem is ez volt habár én csak 16vagyok és segitett :D másfél éve vagyok együtt barátnőmmel

2010. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, h vidd oda valamelyik haverod jó ötlet, aki fedez téged, ha csődöd mondasz, ez kell neked: egy szárnysegéd.
2010. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok de nálam is ez van de legalább teljesen nem vagyok ratyi, én magamat is sajnálom hogy senkim se volt eddig a 20+-osokat akik hasonló helyzetbe vannak azokat meg kifejezetten mégjobban (pl unokatesom 30at éri mindjárt és nuku kapcsolata volt eddig)
2010. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sasna ***** válasza:
39%
beszélj a volt baratommal, neki ez mindig jol ment :)
2010. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is is most van életem elsö kapcsolata 3éve tart ,de maga a pokol állandó veszekedés ! Kötödöm hozzá mert ö azt hiszem az elsö volt ! ( mert aki elötte volt annál ahogy bedugtam egyböl elmentem , és szerintem igy még szüz voltam ott) Én azt mondom neked v.hogy vegyél egy hatalmas eröt magadon és probálj meg csajozni ! Legjobb volna elmenni fizetöshöz de ahogy engem sem , téged sem fog rávinni a lelkiismereted ! sok sikert irj majd !
2010. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Haver! Mozgássérült vagyok járni mximum 25-30m tudok egyhuzamban. Gondolkozás nélkül leszólítok lányokat, pedig nekem lenne okom a bizonytalanságra... vajon mit gondol rólam, hogy nem tudok rendesen járni?... nem ez a lényeg... ha nekem van bátorságom akkor sztem mindenkinek lennie kéne.. másfél éve kapcsolatban élek! 19/F
2010. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
mer 1 kocka gyökér vagy aki inkább CS vel játszik meg WOW ozik mint ismerekdi ezt elcseszted már késő egyedül fogsz megdögleni és elrohadsz a földeben
2010. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amíg nem vagy magabiztos, addig eláshatod magad. Egyébként meg jobban tennéd, ha a baráti körödből választanál párt. Én nem azt csináltam, de nekem meg kicsit túl sok az önbizalmam, szóval...
2010. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!