Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek egy gyertyafényes vacsorának a párotoktól?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és úgy gondoltam hogy összehozok neki egy vacsorát magamnál. csak ketten leszünk, gyertyafény, szereti az olasz ételeket (meg a gombát), szóval egy milánói makarónira gondoltam amit magam készítek el (jól tudok főzni :D) esetleg valami tipp hogy még hangulatosabb legyen az este?
2011. máj. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami kellemes zene esetleg...
2011. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen stílusút? nemigazán vagyok képben inkább underground stílust hallgatok :D
2011. máj. 24. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami romantikusat, carlos santana pl:D
2011. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát persze!!!

Végre egyszer nem nekem kellene főzni ... :-)

2011. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon el lennék ragadtatva. A zene legyen romantikus,halk. Tulajdonképpen mindegy is, milyen.
2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon nem tudnám hova tenni, zavarban lennék valószínűleg. Sokkal jobban szeretem mikor összebújunk a TV előtt és pizzát eszünk. De hát, ízlések és pofonok, én nem vagyok az a romantikus fajta:) 17L
2011. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz a vacsora úgy, ahogy írtad. Esetleg utána megnézhettek egy szerelmes filmet vagy egy filmet. Jó ötlet a gyertyafényes vacsora.
2011. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki, rajtam egyébként nagyon meglátszana a meglepettség és egy kicsit zavarban is lennék azt hiszem:) Ez egy nagyon jó kezdése az estének, még jobb úgy, hogyha utána együtt is töltitek az éjszakát, egymás mellett ébredtek másnap!

Halk zene tényleg illene ide, személy szerint én nem tudok példákat említeni, de ha beírod a (gyik) keresőbe, hogy "romantikus zene" vagy "szerelmes zene" biztos találsz jónéhány ilyen kérdést:)

16/L

2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!