Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen étel (eke) t ajánlanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen étel (eke) t ajánlanátok egy romantikus, gyertyafényes vacsorára?

Figyelt kérdés

Még nincs ugyan ilyen lehetőségem a közeljövőben, de szeretnék előre informált lenni a témában, ugyanis ki tudja... :)


én eddig a spagettit hallottam, de érdekelne, mi más lehetne még :)


16f


2010. máj. 8. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami desszert mindenképp.

Én például hallottam ilyet:

csoki dobozokat(ehet:D) lehet venni és bele lehet tölteni mindenféle vanilia, csokoládé meg még kitudja hányféle krémet...Több dobozt is lehet venni és az egyikben egy apró ajándékot elrejteni

2010. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ leginkább,hogy mit szerettek.

A spagettit én is hallottam már,de hiába lepne meg ezzel egy fiú nem örülnék neki annyira,mert nem szeretem a spagettit,ellenben,ha rántott csirkemell és sült krumpli lenne a vacsora nagyon örülnék neki,mert ezt imádom:)


Szóval,olyat csinálj majd,amit mindketten szerettek és akkor nagyon boldog lesz a lány;)

15/L

2010. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A spagettivel nincs semmi gond, de ne első randin lepd meg vele! :) Az egy olyan étel, amit szépen nem lehet enni, legalább is szerintem! Általában az egész szám tiszta szósz lesz tőle, és az össze vissza lógó tésztával is sokszor meggyűlik a bajom. Amúgy nagyon szeretem, és nem szoktam magam feszélyezve érezni a párom előtt, de első randin azért lehet kicsit kellemetlen lenne. :) A legegyszerűbb ha megtudod mi a kedvenc étele és megpróbálod elkészíteni neki. Ha viszont étterembe mentek, akkor úgy is azt esztek, ami éppen jól esik :)
2010. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy vacsi után legyen egy finom desszert :D
2010. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
szalonna jó veres hagymával meg friss kenyér esetleg egy bödöny zsír szalonna helyett mártogatni
2010. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bruton ***** válasza:
27%
Krumplis tészta
2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
kóbász meg szalonna. jahh meg egy ki hagyma. attól jó büdösek lesztek mindketten
2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jöjjön már valami értelmes válasz! nem ezért emeltem ki

addig meg minden hülyeséget úgyis csak lepontozok

2010. máj. 11. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy te pasi vagy... De édes! Én első felindulásból valami húst mondanék, de a csajok finnyásak. Én csaj létemre imádom a húst, és nekem jöhetne bármilyen salival a pasi, ha nem lenne hozzá husi :) Nem tudom, szerintem a csirkemell megsütve, egy kis paradicsom, mozzarella sajt rásütve fincsi. Mellé rizs vagy sült krumpli. Ezzel nem lehet melléfogni, mert a csajok 99 %a megeszi a csirkemellet, ha csak nem vega. Utána meg kínálj vmi desszertet, ami nem durván laktató. Azaz ne legyen orrba szájba tejszínhabos, meg cukros. Vmi könnyű kis csokikrém vagy eperparfé.
2010. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én csülköspacalt csinálnék, és elmenni piknikezni, mikor már kocsonyás akkor beleeröltetni a csajba:)
2010. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!