Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon csak szórakozik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak szórakozik vagy csak egyéjszakás kalandot akar, vagy komolyan gondolja? :O

Figyelt kérdés
Van egy srác msn-en beszéltünke eddig.De van bnője 16hónapja.Msn-en flörtölgetünk meg a bsuzon(reggel egy busszal járunk), mindig szemezünk!És múlthéten utaltam rá h tetszik le is vette h róla beszélek és kérdeztem h ő mit tenne a helyemben és ő erre azt felelte:"beszélnék vele KONKRÉT dolgokról"!Tehát most akkor mit is akar?:S
2009. márc. 15. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy olyan srávval flörtölgetsz, akinek van barátnője, mégis mi mást akarna? Komolyan nem értelek, mit vársz tőle?
2009. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
*sráccal bocs
2009. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Isten lennék ha meg tudnám neked mondani ebböl a négy sorbol. Azt tudom neked javasolni hogy légy óvatos. Odamehetnél hozzá azzal: "Hogyha VALAKI akinek van barátnője el akarna vinni randizni, akkor VALAKI jóbban tenné ha kidbná a barátnőjét, mert akkor elmennék vele."

Olyan hogy idő kell, meg majd később szakít vele, ilyen nincs!

2009. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Szórakozik? Igen!

Egy-éjszakás kalandot akar? Lehet!

Komolyan gondolja? Nem!


A korodat megírhattad volna. Amúgy meg ha a srác barátnőjének a helyében lennék,rég megvertelek volna, ha megtudom, hogy a pasimra utazol.

2009. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Am meg a bnőjének soha nem is fogja a kezét meg a csaj tiszta gáz mert állandóan hurcibálja meg rángatja a csávót!De ha még járnak akkor biztos szereti és engem nem vesz komolyan!De mégis mire érti h beszéljek vele komolyan?:S
2009. márc. 15. 17:29
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

hogy mit akar? ... csak játszik veled!

hogy szeret-e? ... lehet, de lehet hogy a barátnőjét jobban!

hogy szórakozik-e veled? ... nem tudom. lehet hogy unja a barátnőjét és valami újra vágyik!

2009. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki 16 hónapja jár a barátnőjével akkor nem fogja csak úgy otthagyni, főleg hogyha a csajnak pálca lábai vannak meg egy suliba járnak!

ez már tuti:

...csak le akar feküdni veled!!!

2009. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

komolyan gondolod te ezt a Mátéval? boztos?

szerintem nem. tudom hogy nem gondolod komolyan.

biztos vagyok benne.

2009. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

komolyan gondolom a Mátéval igen!:D

De am nem tudom mit tegyek!Annyira kiváncsi vagyok h mitgondol de az lesz h megkérdezem h mik a szándékai velem!Mert én enm fogom hagyni magam!:S:D

2009. márc. 15. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

vázolom a tényeket!

az a srác akiről szóvan vagyis a Máté.

a civilizáció egyik alsóbb rendű tagja.

TELEPEN él és csirkékkel alszik.

jobban hasonlít a majomszabásúakra mint a kifejlett emberre.

csak az a csoda hogy ismeri a busz fogalmát, de azt nem hogy a buszon mit kell csinálni :S

a bnője nagyot tévedett hogy összejött vele, de ő még nem szembesült a tényekkel.

.. szal ez van!

fogadd el vagy MENEKÜLJ.. amíg tudsz!!!

2009. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!