Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert vonzom a velem egyidos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzom a velem egyidos meg fiatal sracokat csak?

Figyelt kérdés

21 leszek nemsokara. Volt ket komoly kapcsolatom eddig, mindket srac velem egyidos volt.

En szeretnek komolyabb, hatarozott pasit. Azt mondja mindenki h nagyon felnottes, erett a gondolkodasom.

Ilyen 4,5 evvel nagyobb sracot nem is igazan ismerek, akiket meg megisertem,v nem tudta mit akar, v nem talaltunk.

Most beszelgetek tobb velem egyidossel, es sokszor en tartom furanak, h en komolyabb vagyok, ok meg viccelnek, szorakoznak, de megis nagyon talal a szo.

Talan olyan jeleket adok amiket nem kene, v nem tudom.

Hogyan vonzhatok idosebb sracot, egy normalis komoly kapcsolatra?


2009. márc. 15. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azért az idősebb pasik között is akad jópár gyerekes alkat, szerintem ne attol várj komoly kapcsolatot hogy idősebb párt keresel. És nem tudom miben nyilvánul meg hogy te olyan érett és felnőttesen gondolkozol a saját korosztályodhoz képest. Én ilyet egyet se ismerek :)
2009. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert a fiatalabb pasik felnéznek rád.

nem minden pasi érett annyira hogy belekezdjen egy párkapcsolatba.

a fiatalabb pasik úgyis tudják hogy nincs esélyük ezért mernek próbálkozni..

2009. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én párom velem egyidős, tíz éve együtt vagyunk. És sosem volt ebből gond, nem volt "komolytalan". Szóval vannak ilyenek is. :)
2009. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat en ugy erzem h elmenne egy komoly kapcsolat aminek par ev mulva szep vege legyen.

Nem az h ferjet keresek, de mar komolyabb dolgokra vagyom, mintcsak szorakozni s aztan lesz ami lesz.

Felelosseget vallalok, gondoskodok, h egy jo eletem, karrierem legyen, bulizas meg nem megy mint tinikorban.

Szorakozni kell,de a diszkokban mar nem latok elvezetet.

Volt kapcsolatom is azert ert veget, mert a srac 20 evesen meg kiakarta szorakozni magat.Es meg is ertem.

De a pasizas ..en meguntam.Meg ezek a kis jatekok, h ki mit akar, s a jelek h ha ezt csinalja mit jelent. Es jo lenne mar h tudjam h valaki akivel igazan egyezek mellettem legyen, egy nyugodt biztonsagos kapcsolat.

Megis velem egyidos sracokkal beszelek, akik a hataron vannak.Kene komoly,de meg tul fiatalok.

Es nem tudom hogy lehet h jo legyen mindenkinek.

2009. márc. 15. 17:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez valasz volt az elso hozzaszolonak.

Amugy koszi a valaszokat:)

Gondolom a hatarozottsagom, onallosagom miatt is szeretnek.

2009. márc. 15. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
felnőttes, érett gondolkodás:D még jó...21 leszel:P
2009. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, elárulom neked hogy én is most leszek pár nap mulva 21 és teljesen egyetértek veled, én se lelem már annyira örömöm abban hogy eljárkálok bulizni, semmi örömöm abban hogy csajokat felszedhetek, eddig se és jövőben sem érzem azt hogy ki kellene élnem magam azzal hogy komolytalan rövid kapcsolatokba vetem magam és X nőt meghódítok. Én csak azt akartam neked tudtodra adni, főleg magambol kiindulva hogy vannak te korodbeli normális srácok is, és ne az alapján keressél hogy ki hány idős. Kis szerencs kell hozzá :)
2009. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi:D
2009. márc. 15. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem például csak másfél évvel idősebb nálam, de 23 évesen, mikor elvett feleségül sokkal több esze volt, mint azoknak a 26 éves srácoknak, akiket most foglalkoztat. 29 évesen már saját erőből megépített saját vállalkozása van. Büszke vagyok rá, hogy ilyen férjem van, úgymond fiatal koromtól ezt láttam (mikor megismertem, annyi voltam, mint te most). Ez hozzáállás kérdése. Épp a múltkor gondolkoztam el rajta, képzeld el, hogy ott, ahol én dolgozom, csomó fiatal van (24-34 évesek), és rajtam kívül senkiről sem tudom, hogy komoly kapcsolata lenne. Csak az idősebbeknek (40 évestől felfele) van házastársuk. Talán szellemileg kell felnőni az ilyesmihez, nem tudom, mit tehetnél. Nekem pl. egyszer volt fiatalabb barátom, úgy éreztem magam, mint valami oviban
2009. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szoval nem feltetlenul kortol fugg, hanem szellemiseg meg hozaallas kerdese.:)
2009. márc. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!