Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok fiatal bisex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok fiatal bisex srácokat?

Figyelt kérdés
Előre is kösz!
2011. aug. 2. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik kérdés én már vén 20 as bi vagyok, de egy csomószor elmondtam azért bi srácot keresni hogy fiúkkal is kipróbálja az ember hülyeség. Rengeteg normális megjelenésű meleg srác is van. Na de csak kipróbálni hülyeség. Inkább ha megvan a szikra utána érdemes tovább menni. Alkalmi kapcsolatoknak szerintem semmi értelmük. Rengetegszer volt olyan, hogy visszautasítottam valakit mert csak alkalmi dolgokat akart de ez általában fiúk részéről van így. Ha már valaki bi akkor sem kell "gyakran használt" férfinak vagy nőnek lennie. Ha férfi férfi ha nő nő akad egymásra legyen már meg annak is a szentsége. Bárki bármit gondol.
2011. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
westend előtt!
2011. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem élőben... Nem mernék egy srácot se leszólítani. Amúgy is milyen szöveggel...
2011. aug. 3. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Ohh pedig egy szexi srác egyszer leszólítana vagy kávézni hívna ohh de jó lenne :P

De amúgy pont biszexet nemtom hol lehetne. Vagy meleg oldalakon vagy valami hasonló közösségekben. De nem tudom hogy már ki biszex vagy ki nem.

2011. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bambi44444 válasza:
tessék www.melegrandi.hu-ra felregisztrálni ingyenes ott homoszexuális biszexuális lezbikus is van :)
2011. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi neked a fiatal ?
2011. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!