Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Melyiket választanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket választanátok: gyönyörű arcú (de teltebb vagy épp nem jó alakú) vagy csinos, formás de nem szép lányt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Miért kellene feltétlen választanom? Ilyen helyzetbe úgysem kerülök soha hogy csak két nőtípus közül válaszhatok. Nekem fontos a szép arc és a jó alak is.
2009. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
inkább az arca mert az alakján dolgozhat miattam
2009. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár,a pasik nem törődnek ennyire a részletekkel,mindenevők,nem tudtad?!!!
2009. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A belső számít...
2009. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább a gyönyörű arc de teltebb idomok :)
2009. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem szólóhoz!:)
2009. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy randa, de jó alaku nővel nem szivesen mutatkoznék. Az arc sokkal meghatározóbb, főleg a tekintet.


27/F

2009. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
levágnám a 2 nő fejét és a szép arcú csajt a jó testre ragasztanám ....
2009. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dobó kacsa válasza:
Általában a szép test együtt jár a szép, vagy "közepes" arccal. Nem nagyon láttam még ronda de jó alakú nőt. Szerintem nem ez a jellemző. Nekem inkább a jó test, aztán hátulról nincs arc ;) Félhomályban meg simaügy ellentétben a konkurenciával, ahol sötétben minden tehén marad tehén.
2009. okt. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű, amelyik mellett érzi az emberfia azt a bizonyos bizsergést. Belegondolva nem is olyan egyszerű :) 22f
2009. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!