Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szeressen belém egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressen belém egy fiú?

Figyelt kérdés
fiúk? mit szerettek egy lányon?milyen számotokra az álomnő? külsö, és belő tulajdonságot is érdekelnek.
2011. máj. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más és más. Én nem feltétlenül tudnám megfogalmazni, hogy milyen legyen az a lány, de ami fontos, hogy legyen közvetlen és természetes.
2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álomnő ahogy én látom:

-Szexi de legalább szép, nem kell nagy tölgy hurka száj csak szép legyen a maga módján.

-Hűséges legyen ne csaljon meg, valamint ne kérdezze meg minden egyes percben h hol vagyok.

-Ne legyen gyerekes! ez nagyon fontos

-Ha egyszer el kezd velemit mondani ne hagyja félbe mert az feldühít pl : "Képzeld csak a... nem mondom mert nem is figyelsz és nem érdekel"

-Ne beszéljen az exéről egyáltalán nem érekel!

2011. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az sem baj, ha van gyereke.

Beszélhet az exéről, ha is ez megfelelően teszi.

2011. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne csak azzal foglalkozz, hogy a fiú mit szeretne.

alakíts ki magadban egy tartást és egy megfelelő viselkedést, amit nem kell szégyellned sehol. Ezt a fiúk is díjazni fogják.


Ezen kívül: szeretik a nyíltságot, közvetlenséget, vidámságot.

Nem értik a jeleket és a kerülő utakat. Ha akarsz tőlük valamit: egyenesen tedd.

2011. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra az álomnő:


Szép,

okos,

formás,

perverz

2011. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!