Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit erez es mi lehet koztunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez es mi lehet koztunk? Mit tegyek, hogy nagyon belem szeressen es jarjunk?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki azt mondja szeret de nem akar jarni velem de allitasa szerint senkivel se, de nem tudom ,h szeret engem? . Voltunk egy buliba ahol csokoloztunk es jol elvoltunk csak mikor jottek a haverjaim akkor mindig lelepett es ment oda a baratnoihez,es reggel mikor fel keltem ott volt melletem es varta ,h fel ebredjek es ott is csokoloztunk,az a baj ,h a csajt kezdem megszeretni es nem akarok pofara esni .Allitasa szerint szeret csak ott elvolt egy pasival azzaz olelgette a pasi ot de csak a haverja azt mondta es szeret engem. De vajon igaz ez?
2011. júl. 17. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ribanc.

Hagyd a faszba, max kúrd meg, ne akarj komoly kapcsolatot.

Az érzelmeid elvakítják a látásod, nem látod át a helyzetet.

2011. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ribi!

Te meg miért alszol be egy buliban??? Pizsi-parti volt?! XD

2011. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ember. szinte ugyanez történt velem. keresett a csaj. én meg találkoztam vele. már ott voltam hogy köv. találkán meg dugom. erre meg közli velem facebookon hogy nem akar járni senkivel


a lányok nagyon szeszélyesek. nehéz megtalálni a normálisat

2011. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért nem akar járni senkivel,mert tetszik neki ez a felállás, hogy hol ezzel hol azzal van. ha tényleg szeret akkor járna veled. végülis mi tartaná vissza? így meg csak mondja..
2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!