Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erröl a videórol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a videórol?

Figyelt kérdés

Http://www.youtube.com/watch? V=WIjyzqzPGok


mondjam el hogy tetszik a srác?mert már 1x majdnem összejöttünk..de sokan bekavartak..és neekm még mindgi tetszik..


2011. máj. 26. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. máj. 26. 10:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 5 másodpercig bírtam.Van biztos jobb módja is,hogy közöld vele,hogy tetszik neked.22/F
2011. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. 5 másodpercig bírtam:-D Szerintem egy pasit ez nem fog érdekelni. Jobb a nyílt őszinteség.
2011. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huh, hát én már majdnem a feléig végig bírtam hallgatni de uhh... Egy fiútól ne várd, hogy végigszenvedje.

Mond el neki, ha el akarod, oszt meglátod mi lesz, az, ha vársz csak rosszabb, mert akkor lehet, hogy jön valaki, és összejön vele, akkor pedig átkozni fogod magad, hogy ott lett volna az esély, hogy lépj, és nem tetted meg.


Légy túl rajta oszt kész.


20/L

2011. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

a vidit nem kommentálnám báttya...:'D

viszont én is pont így vagyok,de engem a pasi csak barátként szeret,és mivel tudom,hogy többet nem kaphatok tőle,ezért megelégedek a barátságunkkal.de én BESZÉLTEM IS vele,és szerintem te is beszélj vele.jobb lesz úgy neked is meg neki is,ha őszintén elmondjátok egymásnak az érzéseiteket.:)

2011. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

*(utolsó válaszhoz,azt is én írtam)

am ha beszélsz vele,lehetséges,hogy te nem tetszel neki,de az is lehet hogy tök jóban lesztek,mint pl.én és akiről írtam.naponta átjárok hozzá beszélgetni,és pont jól jön,h az öcsém az ő öccsével szokott jáccani,és így van okom nekem is átmenni hozzá.

ráadásul,ő jár is valakivel,de ez sem okoz gondot,mivel bármit elmondhatok neki,és ő is nekem.ritka az ilyen...

szóval szerintem beszélj vele.megéri.

:)

2011. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de már letettem rola :S
2011. jún. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!