Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetném el, hogy felfigyeljem rám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az n-edik ilyen kérdés, de valahogy sose kaptam választ belőlük.

Na szóval 16 éves srác vagyok és nagyon megtetszett, egy nálam egy évvel fiatalabb lány. Már többször is próbáltam szemezni vele, de ahogy látom nem vett észre. Lehet, hogy hosszabb ideig kéne néznem?


2009. márc. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Előszöris lécci írd meg hogy egy suliba vagy egy osztályba jártok-e
2009. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bámuld!! ezt csak azért irom,mert ah osszabb ideig tartó szemezés már annak minősül..:)

Valahogy próbálj vele szoba elegyedni. Hány éves vagy? Suliból ismered?

2009. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 suli de nem 1 osztály
2009. márc. 16. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tapasztalatból mondom menny oda hozzá és beszélges vele mint egy új osztálytársal de ne pont ugy azért és sok sikert
2009. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
tedd ki a répád és károgj hangosan, a hatás garantált.
2009. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szijja:)

Sztem ne probálj vele szemezni.Inkább meny oda hozzá.

Ha nem mersz csak ugy, akkor vmi kis ürüggyel.Pl: bocsi nemtod mennyi az idő? Köszönd meg kedvesen,és kezdj el vele beszélgetni.

2009. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!