Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érhetném el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy egy pasi teperjen értem, fusson kicsit utánam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Húzd fel az agyát egy két ügyes kis trükkel. Pl.: játszol vele, beszélgettek... és aztán hirtelen bevágod a durcit. A srácc nem fogja érteni hogy mi van, ezért felhív. Innentől már sinen vagy.
2011. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Hát én nem fogok futni egy csaj után sem, bármit is csinál. Tudod miért? Mert megtehetem ;)
2011. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez attól függ, hogy a srác futna/teperne-e egyáltalán egy csajért. Akik ilyen természetűek azoknál könnyű ezt elérni: először adj neki jeleket, hogy érdekes számodra, utána pedig egyszerűen ne keresd, ne hívd és légy kicsit távolságtaró de azért tartsd fent az elérhetőséged illúzióját.

Ha nem ilyen személyiség akor sehogysem tudod ezt elérni. Van aki megteheti, hogy ne teperjen, mert a nők tepernek érte és van aki egyszerűen nem csinálna ilyet.

2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Cica, ez nálam eleve hamvába holt ötlet.

Mondjuk meg van az oka, és ezt most nem is fogom a csöppnyi édes nózidra kötni, de nem csipázom már ezeket a játszmákat.

2011. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ketok111 válasza:

Először is mi az, hogy "teperjen utánad?" Döntsd el, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, vagy élvezni akarod, hogy egy szexéhes fickó nyála folyik utánad, és te majd odatartod neki úgy 20 percre, hogy kifolyathassa?

Jól vettem?

2011. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Lopd el a biciklijét, így tekerni nem fog utánad, csak teperni és futni!
2011. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16.45-ös! komoly kapcsolatot szeretnék, de azt akarom, hogy küzdjön meg értem, ne kapjon meg olyan könnyen, legyen neki kihívás, hogy összejöjjünk..
2011. ápr. 25. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
na egy újabb isten-komplexusos csaj...
2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!