Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eláshatom magam jó mélyre? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eláshatom magam jó mélyre? Jó ideje (kb. 1 éve) tetszik nekem egy lány, csak még nem mertem leszólítani. Ma leültem hozzá a vonaton és nem volt elég bátorságom, hogy beszélgetni kezdjek vele

Figyelt kérdés
.Na most ha végre összeszedném magam és kezdeményeznék szánalmasnak tartana-e korábbi "incidens" miatt?
2009. márc. 16. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi az a korabbi "incidens"?
2009. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán igen, Talán nem, egyénfüggő a dolog. De hogy azzal nem vesztesz semmit, ha megpróbálod, az biztos.

Sok sikert ;)

2009. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondold végig, ha tetszik, csak úgy tudod megszerezni, ha odamész hozzá. Ha meg se próbálod, akkor fog szánalmasnak tartani.
2009. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello !


Nem. Nem fog szánalmasnak tartani. Miért tartana annak ? Hiszen lehet, hogy nem is gondolja, hogy tetszik neked. :)

Amúgy ha tényleg komolyan gondolod, szerintem ne nagyon halogasd a dolgot. Én is voltam így (bár mi beszélgettünk) és a végén valaki más bejött a képbe.

Úgyhogy hajrá !!! :)

2009. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Korábbi "incidens" alatt azt értem, hogy ott ültem vele szemben, mint egy kuka.Szerintem tudja, hogy tetszik nekem, mert már "lebuktam" azzal, hogy nézem Őt, sőt többször is.:)
2009. márc. 16. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne agyalj ezen. az nem is tekintheto incidensnek. legközelebb ha latod, probalj meg vele beszelgetni. kerdezd meg h mi ujsag, h van, kapott e vmilyen jegyet, stb. szepen majd beindul a dumaparti :)
2009. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed ha nem én pont így vagyok most mint te én se merek odamenni beszélgetni vele , de már felvettem msnre csak hát nincs sokat fent , de elhatároztam hogy majd a héten már gatyába rázom magam s odamegyek . Tudom hogy mondani könnyű de hát szedjük össze magunkat na.( nem tom h te ezzel hogy vagy de én nekem ez lesz az első ilyen összeszedem magam , mivel még nem volt barátnőm:S)


ui: írj hogy mi lett ha még eszedbe jut kíváncsi vok mi lett

2009. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is azt mondom, hogy elegyedj vele szóba. Dobd le a tátlásaid. Csak úgy fogsz haladni az "ügyben", ha összeszeded a bátorságod, és beszélgetsz vele. Nem kell kapásból órákon át, elég pár szóval indítani. És egy kis mosoly sokat segíthet. Ha nincs erőd a beszédhez, csak nézz rá, s mikor rádnéz, húzd kis (őszinte) mosolyra a szádat. Lehet, hogy épp ő fog elpirulni. Főleg ha te is tetszel neki.

Ui.: Általában a lányok nem kezdeményeznek. Úgyhogy rajtad áll. Nincs veszítenivalód.

2009. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló: Nekem is ez lesz az első gatyába rázom magamat dolog.. :) Neked is hajrá! :)
2009. márc. 16. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp rázd magad gatyába, szánalmas nem vagy, főleg, ha ez az első, de kérlek, kérlek, szólítsd meg, kezdeményezz, semmi rossz nem sülhet ki belőle, ha nem tetszel neki, lehettek barátok(vagy nem), vagy kiderül, hogy nem is tetszik. csináld. és egy idő után megtanulsz bánni a lányokkal. nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon kevés a tökös fiú.. túl kevés. ne gyarapítsd a puha....űek táborát, könyörgöm. 19/l
2009. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!