Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik, de nem érdemlem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, az osztálytársam, aki szerelmes volt belém kb. fél éve tetszettem neki, amikor végre elhívott randizni.Elmentem vele de nagyon paráztam, mert nem tetszett nekem, de azt akartam h boldog legyen.Aztám amikor úgy éreztem, h kezd nagyon ciki lenni nekem a randi, otthagytam a barátnőmmel ketten.Ez kb. febr.- márciusban volt.Most majus van és beleszerettem.Állítólag már nem haraxik, de lehet h tetszem is neki.Hogy mondjam elneki, h tetszik, mert el fogokmenni a suliból és ak nem fagunk találkozni
2011. máj. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme elmondani, ha egyszer úgy se fogtok találkozni? Ha kölcsönös lenne a dolog, akkor milyen kapcsolatot tudnátok fenntartani?
2011. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam, de próba cseresznye, és ha elmondom neki, max.1 hónap ami kínos. aztán már nem látjuk egymást
2011. máj. 27. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki, talán neki is jobb lesz így, ha tényleg tetszel még neki!
2011. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom, köszi:)
2011. máj. 29. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:

A barátnők megkérdezte, és tetszek neki, de nem akar velem járni mert: "a többi fiu nem szeret"(ami nem igaz)

Mért keres ürügyeket?Csak bosszút akar állni?

2011. jún. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!