Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt barátom. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom. Úgy érzem, hogy azért, mert nem érdemlem meg. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. A legtöbb lány, aki hasonló cipőben jár, túl válogatós, és azért nem volt még barátja. Ha nálad is ez a helyzet, akkor valóban nem érdemled meg.
2011. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ.Megöltél valakit?Elkövettél bármit emberek/állatok ellen?Amennyiben nem,akkor meg mi az,hogy nem érdemled meg?Minden ember megérdemel egy szerető társat.Ámen.
2011. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy hány ilyen kérdést olvastam már itt... vagy mindet te írtad? :D Először is megérdemelni MINDENKI megérdemli, más kérdés, hogy tényleg van-e neki barátja. Gondolom tudnád szeretni az illetőt. Hát akkor?


Ez egy bonyolult dolog, de semmi képen ne így állj hozzá. Ez meg fog látszani azon ahogy viselkedsz és az nagyon nem jó. Akkor inkább próbálj nem foglalkozni a témával, ha úgy felszabadultabb tudsz lenni.


16/f

2011. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, de én is így érzek.:(
2011. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is.
2011. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Detto. De nem kesergek mostmár rajta, majd eljön az én időm is!..remélem..
2011. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Túl kishitű vagy. Minden ember megérdemli, hogy boldog legyen! Légy ápolt, mosolyogj sokat és vetkőzd le a gátlásaidat.
2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!