Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 5 liter hashajtó egy nap alatt?

5 liter hashajtó egy nap alatt?

Figyelt kérdés

szerdán megyek vastagbéltükrözésre, kaptam 5 zacskó pórt, hogy ez hashajtóként működjön bevéve 5 liter vizzel.

kérdéseim:

-hogyan ígyak 5 litert, hát a legnagyobb melegbe nem fogyasztok annyit, egyébként is a 2 litert is kínszenvedés

-úgy vélem ez gyakorlatilag sós víz lesz, le lehet abból egyáltalán nyelni ennyit?

-lehet a fagyasztását valahogy könnyebbé tenni pl. melegítve, lehűtve, szobahőmérsékleten, pohárból vagy üvegből, szétosztva vagy egybe egy liter, stb-stb?

-hogy osszam el ezt a napra, merthát mást enni nem fogok tudni

-szóval vélemények, akinek már muszáj volt ilyet innia, illetve a vizsgálatról is írhatnak véleményt, köszi


2011. okt. 31. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Segíteni sajnos nem tudok, inkább csak kifejezném a részvétem.

Néha tiszta idióták ezek a dokik, azt hiszik totál természetes, hogy az ember megiszik egy nap alatt 5 liter undorító ízű löttyöt...

Velük kéne ezt megcsináltatni, de minden nap!

2011. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
hát azért ők sem azért csinálják,hogy szenvedjetek,pont,hogy a javatokat szolgálná.most ha nincs más lehetőség rá mit csináljanak? idd meg slussz passz.végezz esetleg sporttevékenységet,és akkor a szomjad is nőni fog
2011. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
SZia! Próbálj meg erős lenni. Mittudomén 15 percenként 2dl-t igyál meg, talán ugy elviselhetőbb. Kitartást
2011. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, hogy a beleid a legalaposabban kitisztuljanak, mert ha tele vannak valami trutymóval, a doki semmit sem fog megtudni a beleid állapotáról. Tehát, rajta.
2011. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem már volt vastagbél tükrözésem, és elsőre nem jött be a hashajtó. Csak a vastagbél alsó részét lehetett látni, ugyanis a tartalma megakadályozta a további vizsgálatot. Ezért kell a hashajtó.

A te hashajtódról pontosat mondani nem tudok, mert én egy kávéízű löttyöt kaptam 2 decis kiszerelésben, viszont ha az elejét megiszod utánna a többi elfogyasztása nem lesz gond, mert a hatása annyi vizet von el a szervezetedből, hogy szomjas leszel utánna.

2011. nov. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó: és milyen volt a tükrözés, találtak valamit?
2011. nov. 1. 06:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Egy kicsit sok érzéstelenítőt kaptam, úgyhogy a tükrözés nagy része ki is esett, pedig szivesen végignéztem volna.
2011. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na az jó, bár én attól sem lennék nyugodt, merthát akkor mitől lehet némely tűnet.

közben már elkezdtem inni ezt a szart, hát szenvedés, nem is sós, hanem valami más undormányhoz hasonlít, de 35%-át már lenyomtam, de broaf

2011. nov. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!