Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha egy lány tudja tartani a szemkontaktust,és néha még ő provokálja ki,és akkor is nézi a fiút,ha az már lesütötte a szemét???

Egyébként az a tényállás,hogy tetszem a fiúnak,de nem én néztem ki őt magamnak!Ő kezdeményezett!Csak hát egy ideje olyan nyuszi,hogy mikor ránézek,akkor lesüti a szemét!Mi van már???


Én csakazért is nézem,bár az elején meg azt csináltam,hogy csakazértse néztem rá...Most már igen,de ő lett ilyen visszafogott és csak akkor bámul,ha én nem nézem!! MI VAN MÁR??


2011. máj. 28. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz többel. Mosolyogj rá, köszönj neki nagyokat. Állj le vele beszélgetni. Flörtölj. A srác biztosan nagyon félénk. Ha semmit nem teszel, még elszalasztjátok egymást. Pedig lehet, hogy életetek nagy szerelme jön.
2011. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha odamennél hozzá?
2011. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nagyon félénk?Ez meg hogy lehet?
2011. máj. 28. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:

úgy, hogy fél a visszautasítástól. Attól is függ hány évesek vagytok.

Engem is bámult már meg csaj a trolin (gyakorlatilag kiesett a szeme, és amikor ránéztem elpirult), odamentem hozzá rámosolyogtam és gyakorlatilag 3 szót tudtam kihúzni belőle. Abból az egyik mindig a "nem" volt. :D

De én odamentem (Y) :D

2011. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

hívd félre beszélgess vele vagy hirtelen csókold +

:))

2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy jobban tetszel neki mint eddig más lányok, és tőled komolyabbat szeretne, jobban meg szeretne ismerni, nem csak szexre hajt.


Illetve a te esetedben NEM mindegy neki hogy összejön e veled vagy sem!

Mert van olyan is, hogy a pasit nem nagyon izgatja a dolog vagy összejön vagy nem és nem parázik, mert nincs tétje.


De lehet h a te esetedben tétje van, mert mint említettem komolyabban gondolja veled...


De hány évesek vagytok???


26/f

2011. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 19 éves vagyok,lassan 20,de őt nem tudom...Olyan 25 körülire tippelem.
2011. máj. 28. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:

és hol szoktatok összefutni, hol szoktátok látni egymást?


csak azért h valami tippem legyen arra hogy milyen ürüggyel menj oda hozzá....

2011. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Könyvtár.
2011. máj. 28. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor keress egy könyvet arrafelé amerre ő van, és kérd meg h tudna e segíteni mert nem találod...és h ő mit olvas vagy mit keres, miket szokott ketresni olvasni stb.


Azt hittem egyébként h valami boltban, vagy kajáldában, vagy utcán, vagy szórakozóhelyen...

2011. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!