Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most jottem haza külföldről fél év utan. Az egyik legjobb haveromnak hoztam ajándékba egy pulcsit, es pár édességet.

Mielőtt kijöttem volna majdnem összejöttünk, de mivel el kellett mennem így nem.

A srác közben becsajozott, de még mindig nagyon jó haverok vagyunk. 4-5 órákat el tudunk egymással beszélgetni, és hülyülni.

Ugye ti nem azt gondolnátok h azért kaptatok ajándékot mivel így akarom őt megszerezni a másik csajtól?

(táv kapcsolatban van a barátnőjével)


20L


2010. szept. 15. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet felmerülne bennem. bár nem tudom helyzettől függ :D
2010. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem megértette hogy baráti gesztus volt tőled!

De ha távkapcsban van akkor miért ne szedhetnéd el a csajtól? :D

18/f

2010. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
öömmm...te neked hogy esne ha te lennél a csaj helyében? vedd ezt is figyelembe.....
2010. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én addig nem jönnék össze vele ameddig van barátnője, mivel nekem sem esne jól ha engem csalnának meg.

semmi hátsó szándékom nem volt az ajándékkal.

amugy nagyon örült neki, akárkivel találkozott mutogatta h mit kapott.

távkapcsolat szombat- vasárnap találkoznak csak .

2010. szept. 15. 18:53
 5/9 anonim válasza:
az az ő dolguk, hogy milyen kapcsolatban élnek. undorító dolog elcsábítani más párját. aki azt csinálja meg is érdemli ha visszakapja
2010. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de hogy akarom én elcsábítani a srácot.

csak vettem neki egy ajándékot, mint még sok más haveromnak.

2010. szept. 15. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
ha telleg jo haverok vagytok nem fogja felreerteni viszont a csajjal vigyazz lehet kikaparja a szemed>:)
2010. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a csajt nem ismerem.... :D és remélem h nem fog felkutatni 1 poló miatt
2010. szept. 15. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a csajtól is függ, hogy féltékeny típus-e. Lehet, hogy csak mosolyog, és elkönyvel magában kedvesnek, de lehet, hogy mérges lesz rád...
2010. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!