Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a jobb? Ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a jobb? Ha a lány féltékeny és félt téged, vgay ha nem?

Figyelt kérdés
Csak mert barátnőm pasijának azért teszik ez a barátnőm, mert, hogy félti, meg rohadt féltékeny az előző csajával ellentétben. Én viszont nem vagyok féltékeny típus, így az nem különösebben zavar, ha a barátom elkezdi mondani, h ez meg az milyen jó csaj. meg én ha féltékeny lennék se mondanám el, most ez baj, vagy csak előny?
2011. máj. 29. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A túlzott féltékenység tönkretehet egy kapcsolatot. A féltés az más. Az jól esik. De ahány ember, annyi féle. Meg aztán az is kérdés, hogy miben nyilvánul meg.
2011. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem baj, ha nem vagy féltékeny.
2011. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális ha az ember picit féltékeny... De a túlzott féltékenykedés tönkretesz egy kapcsolatot
2011. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó is, rossz is. HA a nő féltékeny, akkor tudom, hogy ragaszkodik hozzám. Ha nem féltékeny, akkor meg az van,hogy van önbizalma, és érzi,hogy szeretem annyira, hogy úgysem lépnék félre. Egyszóval, ha tökéletesen működik minden, ha megvan az összhang szerintem, és felhőtlenül boldog a két szerelmes, mindketten tudjátok ,hogy megfeleltek a másiknak, akkor nincs helye féltékenységnek. Ennyi. Féltékenykedés ott van, ha valami gubanc van. Abból nem is biztos,hogy kisül semmi jó.
2012. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a barátnődet és jól ismered,akkor nincs ok az aggodalomra.
2016. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!