Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fogyasztja sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogyasztja sok lány szottyadtra magát a fiúk miatt? Fiúk, melyik a jobb szerintetek: sovány pici mellel, vagy kicsit fognivaló rendes mellekkel?

Figyelt kérdés

Pl. adott egy 170 centi magas lány, vékony csontozattal.

neki az ideális súlya 55-58 kiló. Ezzel szemben panaszkodik, hogy jaj, már megint 50 kiló, pedig 48 szokott lenni.

Egyik osztálytársam sokat eszik, mégis csontsovány, erre pár lány kitalálta, hogy almadiétába kezd, mert hogy azt látták, a csaj mindig almát eszik, biztos az a titka (én a barátnője vagyok és láttam nagy szendvicseket is enni, de mindegy :D).

Ráadásul éppen olyanok fogyóznak, akiken semmi túlsúly nincs.

Egyszer megkérdeztem az egyik srácot, akinek tetszik a barátnőm, hogy a soványsága tetszik-e ennyire, de azt mondta, hogy a jelleme, és 10 kilóval többel is tetszene neki.

Én is sovány vagyok(genetikailag), de inkább híznék 10 kilót, hogy nagyobb melleim legyenek. :D


2011. júl. 16. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mikor a férfi alszik, a sovány át tud csusszani az ajtó alatt így a nadrágzsebből megszerezve a pénztárcát megéri.
2011. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is sovány vagyok, és én is az miatt híznék legszívesebben, hogy egy kicsit nagyobb mellem legyen:D De 4 év alatt sikerül 1 kilót híznom:)


Amúgy kíváncsi vagyok én is a válaszokra:) 18/L

2011. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
00:53 wtf???
2011. júl. 16. 00:54
 4/14 anonim ***** válasza:

A szottyadt plöttyedt sovány nem tetszik,a túlsúlyos puha megint nem,én a feszesebb sportos/sportoló lányokat szeretem.


És azért csinálhatják ezt,mert fogalmuk sincs a test működésének minimális ismeretéről.

Nézd meg a fogyókúra rovatot!Egy abszurd vicc a kérdések 90%a.

2011. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy írok,lány vagyok.

Nekem eszembe se jutna a pasik miatt szottyadtra fogyasztanom magam. Magamnak szeretnék tetszeni,szerintem ha önmagával meg van elégedve valaki akkor lesz annyi kisugárzása hogy a fiúknak tetszen. Én inkább fogyásra vagyok hajlamos,nehezen hízom viszont szeretek tornázni hogy formában tartsam magam.

Én is kíváncsi lennék a válaszokra.

2011. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

szerintem nem tenne jt a lelkivilágomnak a fogyókúra-rovat böngészése :D

elég, amiket osztálytársaktól hallok... a csak almán, csak húson, csak ezen-csak azon élés szerintem sosem jó :/

2011. júl. 16. 01:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Van pinája és nem undorítóan g*cikövér? Mert akkor nekem mindegy az alakja.
2011. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok de nekem sem all szandekomban fogyni :) Es nem tudom masok miert strapaljak magukat ezzel -marmint nem tulsulyos lanyok- lehet hogy csak nem talaltak maguknak jobb celt.Egyebkent ezek a dietaotletek tenyleg eleg erdekesek amiket en is hallok osztalytarsaktol :) pl valaki kitalalta hogy csak narancsot eszik.na mondom,attol aztan tenyleg lehet fogyni,olyan hasmenese lesz hogy ihaj :)
2011. júl. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

szintén off mert lány vagyok, de azt sztem leírom én miért tartozom az inkább fogyók közé.

nem úgy van az hogy felszedek pl plusz 5 kilót ésakkor arányosan lehet majd mit fogni rajtam. hasra, combra, arcra, karra feljön, plusz talán narancsbőr is, de mellre kb semmi. így ugyanolyan formátlan leszek plusz fölös látványos kilókkal,ugyanúgy elöl hátul laposan. fogyásnál oké hogy mellről lejön elsőre, de visszafelé ez nem igaz. szóval ha már úgyis mindegy mert ilyen az alkatom,inkább vékony legyek mint akin van mit fogni,csak nem jó helyeken.

2011. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik, aki nem csont és bőr, hanem van rajta mit fogni. Egyébként sztem minden nő kövérnek tartja magát, kivéve aki tényleg kövér :)
2011. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!