Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gengszter pasizós dumákat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gengszter pasizós dumákat?

Figyelt kérdés
tetszik egy pasi aki ilyen gengszter feeling és nagyon jó haverom de én többet szeretnék de nem tudom hogy flörtöljek egy 'gengszterrel'(én nem vagyok az)írjatok pár menő dumát... pls...:D
2011. máj. 29. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feltalálták a google-t
2011. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gengszter a fenét, beképzelt paraszt.
2011. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

magyarországon gengszter?? xDD ez jó vicc...

gangsterek az amerikai gettó ba vannak, amúgy meg szerintem külön "gengszterekhez" nincs flörtölés...

2011. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fakk mí madafaka
2011. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy az is csak hogy hasonlít.... olyan életre vágyik és próbál tenni érte amit tud...!!! a vonás megvan mégha nem is tökéletes
2011. máj. 29. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan életre vágyik? K.rvákat akar futtatni és szívni, amíg egy másik banda valamelyik tagja fejbe nem lövi fényes nappal a nyílt utcán csak azért, mert a kocsijával az ő területükön állt meg véletlenül?

Ha meg nem ezért tesz, akkor csak egy kis b.zi aki játssza az agyát, mert olyan k.rva kemény az élet a kertvárosban.:)

2011. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyenesen undorodom az ilyen emberektől, meg az olyan "nőktől" akik ezekre gerjednek.Erkölcsös ember nem jön össze ilyen emberszerű lényekkel...
2011. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha nekem ez jönbe?? akkor mivan... én is szívok... és akk mivan? ez vagyok mellesleg nem fikát kértem hanem azt amit kértem
2011. máj. 29. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincsen semmi.A szüleid büszkék lehetnek rád!Majd talán kinövöd ezeket a hülyeségeket.
2011. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
különösebben nem izgat mit mondanak anyámékXD:D ők is elvannak legyenek is csak engem haggyanak ki.... kicsit tartsanak tőlem távolságot:D
2011. máj. 31. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!