Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha járunk és nem megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha járunk és nem megyünk oda egymáshoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értessz azon, hogy nemmentek oda egymáshoz?
2011. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Suliban vagy mi? Végülis szerintem nem baj, én sose bírtam azokat akik a suliban élik a szerelmi életüket, állandóan nyalják falják egymást -.-
2011. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha arra gondolsz, hogy még suliba jártok, és szünetben nem mentek oda egymáshoz, akkor hááát, ez attól függ, hogy egy azon társaságba jártok-e, illetve attól, hogy a suli után találkoztok-e, vagy mentek egyből haza, ha mentek haza, nem igazán van értelme ennek a járásnak....

Ettől függetlenül, szerintem nem kell sülve főve együtt lenni...

2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen baj, ha túl sokat vagytok együtt akkor elmehet a szerelem varázsa.

Hasonlat képpen eléd b*sznak egy házassági tortát hogy "nesze edd meg", akkor elöször imádni fogod de mivel csak azt eszed megállás nélkül, előbb utóbb már nem fog kelleni, viszont ha csak időn ként kapsz egy szelete akkor mindig fogsz örülni neki :)

2011. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mennyi ideje jártok?? Az lehet hogy az elején megkell szoknotok egymást... :)
2011. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát a suliba nem mentek oda egmáshoz minden szünetben az nem baj.De pl.barátnőmnek vagy egy pasija 1hónapja 1xtalálkoztak eddig és hát köszönni se köszönnek egymásnak..Ha az utóbbi akkor semmi értelme..
2011. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!