Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel? Este 9 kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel? Este 9 kor találkozom az egyik osztálytársammal (estis suli) és megyünk sétálni

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel tanácstalan vagyok, randi féle de baráti tali, ő 22 éves fiú én 19 éves lány
2011. okt. 17. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami meleget, nehogy megfázz. :)

20/F

2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már csak a meleg cuccaim vannak elöl de elképzelésem sincs, mert ez már kicsit hivatalosabb mint pl mikor suli után elmentünk sétálni
2011. okt. 17. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell kiöltözni. Én simán egy csinos farmerben és pulcsiban, meleg kabáttal mennék, van hozzá kis, féloldalasan hordható svájcisapkám és hozzá illő sálam. Így járok hétköznap, és így mennék akkor is, mert nem akarok mást mutatni magamból, mint amilyen vagyok. Ha színház vagy opera, hangverseny, az más, de egy esti sétára ez bőven elég.
2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Palm nagyon szépen köszönöm, mondjuk tudja miyle nvagyok mert heti 3 szor együtt vagyunk 3X70 percet és mellette is ülök órán. Akkor ugyan úgy öltözök fel mint felöltöznék egy sétára
2011. okt. 17. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, nem volt világos, mennyit találkoztok.


Szerintem csak természetesen! :)

2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igaz nagyon idegesvagyok de megpróbálok olyan maradni mint szoktam lenni
2011. okt. 17. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól sejtem, neked nagyon tetszik... ;)


Drukkolok!!! Ja és a sminket se vidd túlzásba, ne most akarj vadiúj praktikákat kipróbálni!

2011. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
IGen nekem nagyon tetszik a srácc, és ez kölcsönös is csak mivel osztájtársak vagyunk igy csigamenetben haladunk előrre . Nagyon jól sikerült a séta 9 től 11 ig sétáltunk majd hazakisért. és Ma 4 től látom suliban utána megint séta :)
2011. okt. 18. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó!

Örülök, hogy jól sikerült, és szép estét mára is! :)


Ne aggódj, szerintem már "sínen vagytok", és az meg nem baj, ha lassan haladtok, mert így amikor összejöttök, már lesz egy csomó közös élmény, jól ismeritek egymást, és ha már jó ideje vágyakoztok egymásra, akkor sokkal nagyobb boldogság lesz majd együtt lenni. ;) Szóval élvezz ki minden pillanatot! :)


Drukkolok nektek, és örülök, hogy bejelentkeztél! :)

2011. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!