Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes ahogy cselekszem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ahogy cselekszem? Testi vonzalom mindenek előtt.

Figyelt kérdés
tehát. én 17 vagyok a fiú 19. Régebbről ismertük egymást, de nem voltunk különösebb hatással egymásra. Mióta nincs meg a barátom, azóta valami különös vibrálás van köztünk.Egy bulin összejöttünk ami csak akkor éjjel volt, tehát nem jártunk. Neki most van egy barátnője, viszont annak ellenére ír rám, hogy találkozhatnánk. Idáig 3szor találkoztunk. Én mondtam neki, hogy míg barátnője van, nem szeretnék találkozni, mert nem akarom, hogy megcsalja. Viszont a múlt héten úgy sült el a dolog a buliban, hogy összejöttünk ismét. Egymás tekintetét lestük mindig, és arra vártunk, hogy mikor kerülünk közelebb egymáshoz. Ezt nem lehetett nem észrevenni. És be sem képzeltem magamnak. Aztán meg ennyire erős nem volt köztünk a vonzalom. Mondhatom elég szenvedélyes éjszaka volt.(semmi szex) Próbálom mindenek előtt "álcázni" azt, hogy én is szeretnék találkozni, és azt,hogy alig várom a következő alkalmat. Mit tehetnék, mert tényleg jól érzem vele magam, csak ott a barátnője. Nem vagyok szerelmes, de ott van a testi vonzalom. Mit tehetnék? Vagy mi ez az egész?
2011. máj. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
dugjatok
2011. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösssz;)
2011. máj. 29. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
várj míg nem lesz barátnöje.
2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem is ez lenne a helyes.köszi!
2011. máj. 31. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
harmas party mindent megold
2011. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!