Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy most "cukin" is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy most "cukin" is megtaláltam a párom vagy csak kinevet?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam rondának, sem elviselhetetlennek, hosszútávon viszont egy fiúval sem működtek a kapcsolataim. Nem vesztünk össze, csak elsiklottunk egymást mellett, mert mindig sportos, vagány srácokkal hozott össze a sors én meg... A barátnőm szerint engem nem képes egy ilyen fiú - sőt, semmilyen - komolyan venni, mert szerinte butus dolgaim vannak, kicsit "doktor szöszisnek" tartanak a férfiak.

Nemrég megismerkedtem egy fiúval, ő meg tökre szereti ezeket a dolgaimat, pedig ő is sportos megminden... Pl. eljön velem moziba csajos filmre, anélkül, hogy kinevetne, eljön velem kozmetikushoz, plázába...

Szerintetek ő őszinte vagy csak játszik? :(


19 és lány


2011. máj. 29. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy őszinte. Én is szívesen megyek be a barátnőmmel "csajos" filmre, akár plázába is, de persze nem állandóan. Ha már mindig csak a shoppingolás meg az ilyenek mennének, akkor beleunnék, de egyszer-egyszer nagyon is jó, szeretem nézni ahogy csinálja ezeket a lányos dolgait :D


Miért olyan nehéz elképzelni, hogy valaki aranyosnak tartja, és pont ez nagyon tetszik benned neki?


Attól függetlenül lehet, hogy csak lyukra játszik, ezt próbáld meg majd kiszűrni.

2011. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert már sokat csalódtam.
2011. máj. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!