Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Enyhe segítség kellene....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe segítség kellene. Tegnap találkoztam egy nagyon szimpatikus lánnyal. Táncolgattunk de aztán lelépett XD. Egész napos iwiw kutató munka után megtaláltam, mit írhatnék neki, hogy elkezdődjön a beszélgetés? Mindketten 19 évesek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs kedved megismételni a tegnap estét?


Egyébként,grat a kitartásodhoz,biztos nem fél óra volt,mire megtaláltad.

2010. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem fél óra volt, de meg azért remélem megérte :)
2010. márc. 28. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem itt olyan nehéz teendők nincsenek. Pláne, ha egy városban is laktok. Kezdetnek már az is jó, ha leírod neki azt, amit nekünk ide. Írd meg neki iwiw-en nyugodtan, hogy nagyon szimpatikusnak találtad, és szeretnéd jobban megismerni. Ha nyitott rá, meséljen egy kicsit magáról (nem tudom, buliban találkoztatok-e, és ott mennyit beszélgettetek), vagy találkozzatok élőben ismét egy nyugodt, beszélgetős helyen. L/22
2010. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adott semmilyen elérhetőséget az este, gondolod, találkozni akar veled?
2010. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne XD
2010. márc. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!