Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány létemre ne barátkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre ne barátkozzak pasival?

Figyelt kérdés

Mindig jobban megértettem magam a férfiakkal. Jobban szeretek velük lenni, mint a csajokkal.

De érlelődik bennem a gondolat, hogy talán mégsem kéne. Hogy miért? Egy tucat pasit ismertem meg egy év alatt és mind haverkodásnak indult. Nagyon jól elbeszélgettünk, jött az azonos hullámhossz és egy idő után mindegyik tovább akarta vinni. Járni akartak velem. De én ennél többet meg nem akartam. Tényleg ne legyenek fiú haverjaim, mert az összes belémzúg? Én nem akarok elcsábítani senkit, de ezek szerint ez a barátkozás azt vonja maga után. Nem vagyok cafka, nem játszom az eszem, de valamit látnak bennem. Nekem viszont szükségem van fiú ismerősökre...


2011. máj. 29. 19:36
 1/6 ?NÉV? ***** válasza:
100%
Sztem ha barátkozik egy fiu egy lánnyal vagy fordítva akk midig vamelyik többet akar barátságnál, ez akár 10 év után is kialakulhat de akk sincs ilyen h barátok marattok 1 életre másik neművel
2011. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok de én fiú vagyok és én kezdtem el vonzódni a csaj barátomhoz. talán mert nagyon sok olyan van amit csak velem osztott meg és ez a közvetlenség átalakult. szal nem baj ha barátkoztok szerintem csak ne hagyd magad, vagy mond a pasinak h te nem akarsz vele lenni
2011. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vree ***** válasza:
100%

Örök probléma :)


De miután elutasítottad őket, barátok maradtatok?


Nem feltétlen vonja ezt magával minden barátkozás, de egy lánynak aki könnyen megtalálja a férfiakkal a hangot, hozzá még csinos is, bizonyos természetes kockázatokkal számolnia kell.


Az nem lehetne, hogy csak elfogadd, hogy az ilyesmi megtörténik és kitalálnád, hogy hogy utasíthatod el őket úgy, hogy senkiben ne maradjon tüske?

2011. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is jobban érzem magam a fiúk társaságában lány létemre.

Nekem a lányok olyan...nem tudom milyenek,szóval olyan lányosabbak én meg inkább fiúsabb stílusban vagyok mint ember:D Nekem is voltak már ebből gondok,hogy félreértettek és többet akartak,de én világosan megmondtam,hogy csak haverok vagyunk és ennyi.Semmi többet nem szeretnék.Aki megértette és tényleg tisztelt azzal még most is tartom a kapcsolatot,de aki nem az mehet:D

2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából a visszautasítással és annak megértésével nincs gond. Csak bánt, hogy nem lehet senki pusztán egy jó haver, akivel néha össze lehet ülni iszogatni, beszélgetni. Anélkül, hogy belekeverjük az érzelmeket...:(
2011. máj. 29. 21:54
 6/6 Vree ***** válasza:
Sokan szerintem megkönnyebbültek hogy túl vannak rajta :) Mit gondolnál egy srácról aki rendszeresen találkozik egy lánnyal de fel sem merül benne hogy megpróbálja randizni hívni? Vagy azt hogy meleg vagy azt hogy ügyefogyott vagy azt hogy a lánnyal nincs valami rendben nem? Részben a társadalmi elvárások részben a saját kíváncsisága arra készteti hogy megtegye de lehet hogy utána ő a legnyugodtabb hogy nem kell miatta aggódnia többet. Ha tényleg így van és nem lesz dráma belőle akkor felfoghatod bóknak is.
2011. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!