Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múltkor reszketett a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor reszketett a fiú keze, akivel beszéltem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A múltkor beszélgettem az egyik barátommal (srác) a suliban, aki tetszik egy picikét. Nem tudunk sokszor beszélgetni, mert messze lakunk egymástól, a suli meg nagyon rohanós, és alig futunk össze. Azonban msn-en elég sok mindent elmondunk egymásnak, mint barát a barátnak. Tudom, hogy Ő is félős, meg én is az vagyok, de a múltkor amikor beszéltünk, a füzetáből tanult, és láttam, hogy reszket a keze. Feltűnően. Szerintetek ez mire utalhat?
2008. febr. 19. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

arra hogy amit tanult a füzetéből nem tudja megtanulni a tanóráig. :D

na jó most viccet félretéve utalhatott arra is hogy zavarban volt tőled. nem mondtál esetleg olyat neki amitől zavarban lehetett vagy nem utaltál valamire ami zavarba hozta? lehet hogy amikröl elöző na beszélgettetek msn-en leeht olyan dolgokat mondott el amitöl másnap zavarban volt, legalábbis nekem volt már ilyen hogy kiadtam a lelkivilágomat msn-en és mikor élőben beszéltem azzal a lánnyal akkor kicsit zavarban voltam hogy ez a lány most már nagyon sokat tudhat rolam, és most épp mire gondolhat.

2008. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég jól ismerem, de van annyira zárkózott, hogy a "szerelmi" életét nem meséli el. Mást szinte mindent elmond, ha néhanapján tudunk beszélni. Egyébként pedig alig mert a szemembe nézni, máskor ilyen még nem volt. Általában mindig a szemembe nézett, ha beszélgettünk. Akkor pedig csak a suliról meg a tanulásról volt szó, szóval semmi olyanról, amitől zavarba jöhetett volna. Az pedig, hogy nem bírta megtanulni óráig, elképzelhető. De Ő nem olyan. :)
2008. febr. 19. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor viszont lehet hogy beléd szeretett. sőt! az lenne a legjobb ha elhivnád valahova suli után, szeritnem összejönnétek. csak probáld meg!
2008. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne. De attól tartok, hogy csak alapból azért remegett, mert ritkán beszélünk, és nincs hozzászokva. :) Mindenenestre próbálkozom majd.
2008. febr. 19. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem beléd van esve titokban, és izgult hogy veled beszélhetett :) (egyszer nekem is remegett a lábam...)
2008. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem fázott...
2008. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi... az ilyen IQ lightos válaszokra nincs szükségem. Tartsd meg magadnak. :) De azért nagoyn szépen köszönöm, hogy ezt a lehetőséget is felvetetted.
2008. febr. 19. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett hogy félt tőled:XD A fázós mondaton jót nevettem!!!!
2008. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem segitség nyújtás hanem vmi vicc gyár annyit lehet röhögni a sok hülyeségen xd
2008. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%
Lehet, hogy csak spiro-t szedett, bár visszahúzódó gyerek lévén kétlem, hogy hozzájutna ilyenhez:)
2008. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!