Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bizonyosodjunk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodjunk meg arról, hogy az ázsiai csaj tud magyarul?

Figyelt kérdés
ma láttam egy ázsiai csajszit. nem szólítottam le, azt se tudtam kínai, vagy japán, de úgy tudom inkább a kínaiak élnek többségben nálunk. de nem biztos. zenét hallgatott, én is, de elég hülyén vette volna ki magát, ha csak úgy... te... jól nézel ki... ő meg pislog mi van, mert nem érti ami mondok neki.
2011. máj. 31. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Gáncsold el. Ha magyarul káromkodik, akkor nyertél.
2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd tőle ezt:


- Beszélsz magyarul?


Ha azt feleli. -Igen! - akkor tud magyarul.


Ha értetlenül bámul rád, akkor biztosan nem tud.


Ha azt mondja: - Nem -, akkor gyanús, hogy hazudik, ez esetben keress másik ferdeszeműt.

2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még egy módszer eszembe jutott:


Mondd neki, hogy szívesen megbäsználak.

Ha pofánvág, tud magyarul.

2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem az egyetemi campuson futottál össze vele, 95%, hogy magyar vagy legalábbis tud magyarul. Amúgy a legtöbb nem veszi szívesen az ismerkedést, főleg nem a leszólítósat, mert kissé másmilyen a nevelés és a morál feléjük, akárhol élnek is.
2011. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy eltér a kultúrájuk és minden, de minden érdekel náluk.
2011. máj. 31. 18:15
 6/6 anonim válasza:
Valószínüleg tud. Énis folyton zenét hallgatok ha úton vagyok és tudok magyarul. jah én speciel vietnámi vagyok:D
2012. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!