Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tekintet mindent elárul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tekintet mindent elárul?

Figyelt kérdés
Haverom/barátom elkezdte dúdolni a kedvenc dalom dallamát, ahogy felfigyeltem rá odakaptam a fejemet, és szélesen mosolyogtam, ő pedig vissza. Legutóbb 2-3 mp-ig is. Elég messze voltunk egymástól. Olyan jó érzés fogott el amikor láttam, hogy szélesen mosolyog. Viszont van amikor már-már unottan néz rám. Olyankor azt érzem, hogy valami baja van, de nem mondja, mert nem akar sértődékenynek tűnni. Mostanában fel akarja magára hívni a figyelmet. Nem hinném, hogy csak az enyémet. Valakinek tekintettel kapcsolatos sztori? Vélemény? 15/L
2011. máj. 31. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem tök normális dolog, nem lehet mindenki minden percben vidám :)

Tekintettel kapcsolatos sztori? Hm.. a srác aki nekem nagyon tetszik, a meccseket folyamatosan engem figyel, de annyira hogy ez nagyon sok embernek feltűnt. Nem tudom mit gondoljak :))

2011. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!