Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vagyok tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok tetszik egy 30 éves nős ember van egy kis fia is. Szeretem őt, és ő is engem . Nem tudom mit tegyek majd elfelejtem vagy legyek benne egy szerelmi háromszögben?!?!? Tudom hogy nem szabadna bele mennem egy ilyenben de ez van .

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele. Meg a fiával is. Sőt, talán a feleségével bevesznek téged harmadiknak.
2011. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
A 15 év ilyen korban még nagyon sok!! Felejtsd el a férfit, mielőtt baj történne, vagy meggondolatlanul cselekednél!
2011. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem szabad, felejtsd el!!! Ja, és készülj, mert mindjárt kb 5-en hívnak majd r*bancnak. Mondjuk szó se róla, most igazuk is lenne...
2011. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
hát 15 évesen ez még gáz szerintem. azt meg hogy ennyi idősen szerethet egy 15 éves lányt azt kétlem, max ágyba vinni szeretne
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen :D Ez a szép :D

Szerintem a 30 éves emberkének csak dugásra kellenél, mert azt nem várhatod el hogy komolyan vegyen egy 15 éves KISlányt, mert neki az igen csak kislány. Szóval ő nem hiszem hogy szeret, csak tetszel neki mert fiatal vagy.

2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
'ztán mit szólnál, ha apád összejönne egy tizenöt éves lánnyal?
2011. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Smartguy86 ***** válasza:
Ezt szerintem apukáddal beszéld meg, aki miatt komplexusos kis csitri lettél 15 éves korodra. Amúgy meg az, hogy rajongasz egy férfiért, az még nem szerelem. Ahogy attól, hogy te szeretnéd, hogy szeressen, attól ő még nem szeret téged biztosan...
2011. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a baj h nős. Ne rontsd el a házasságot! Tudom nehéz de próbálj ellenállni.:/ Kor szerintem nem gáz,én 17 évesen járok egy 32 évessel most.. Csak neki nincs felesége.

2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
úristen. na hát ez semmilyen szemszögből sem elfogadható szerintem. szóval szerintem minél hamarabb szakíts
2011. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Girlnextdor ***** válasza:
100%
Most komolyan te belegondoltal ebbe rendesen? annak a ferfinek ha az elso probalkozasa ossze johetett volna akkor mar veled egyidos gyermeke lenne. 2 felesege es gyermeke van. Ha a te apadra ramaszna egy kamasz csitri es szettorne anyukad lelket orulnel mi? 3egy 30 eves ferfi ereje teljeben van, mar gazdasagi stabilitasa van, elvegezte az iskolait stb stb. Te meg erettsegizni sem erettsegiztel ...szerinted ennek a kapcsolatnak lenne jovoje? ezt te sem hiszed el. Legyunk oszintek, megdugna es otthagyna. Meg amugy is ez pedofilia bazzzz
2011. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!