Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy aktív társasági életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktív társasági életet élő fiú mit lát meg egy visszahúzódó lányban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában semmit. Tapasztalat.


20/l

2011. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de lehet, hogy elvesztet egy fogadást...
2011. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Én csak azt nem értem, hogy ha a lány visszahúzódó, akkor miért akar minden áron "nagymenő" partyarc pasit, miért nem jó neki olyan aki jobban hasonlít hozzá, ergo jobban megértenék egymást, jobban összeillenének??


25/F

2011. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondom,hogy az ilyenek találnak meg,nekem ne magyarázzátok,hogy semmit,mert kaptok egy barackot a fejetekre!!!!!!!!!!!
2011. jún. 1. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az még sok mindentől függ. De ha olyan a kisugárzása, akkor a nagy Ő-t is akár.
2011. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
lehet h az a fiú sem olyan hűde nagy társasági ember, csak annak mutatja magát de belül, amikor hazamegy teljesen más
2011. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
valamilyen szinten érdekesnek tartja a lányt mert különbözik az összes többitől akik amolyan plázaku**a feelingek tehát ezek mindenre könnyen kaphatóak de egy visszahúzódó lány megszerzése kihívást jelenthet neki és ezért találja érdekesnek........
2011. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy dolog haverokkal bulizni, de kapcsolatot nem egy olyan emberrel akarunk aki minden héten tombol, kell egy biztos pont akivel kettesben lehet lenni. Én legalább is így látom.
2011. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%
mivel pasiról van szó, mindegy, hogy mien stílusú a lány, csak jó feneke legyen ;)
2011. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert jól nézel ki. Vagy kíváncsiak hogy tényleg visszahúzódó vagy csak színészkedsz.


Meg az is lehet hogy a srác csak benne van a társaságban de ő meg nem igazán az. Meg persze az is számít hogy megtalálnak azon kívül mi? Leakarnak feküdni veled vagy beszélgetni vagy stb. Mert ha pl mindenki azzal talál meg hogy "meg hívhatlak egy italra csinibaba" akkor annyi hogy jól nézel ki.

2011. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!