Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha iszonyat beszari...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha iszonyat beszari vagyok kezdeményezés terén? Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, soha nem volt barátnőm, régen sokat próbálkoztam de egytől egyik mindenki elutasított, ezért mostanában nem is szoktam abszolút ismerkedni. Van rá esély, hogy így valaha lesz barátnőm, vagy marad a kurv@zas esetleg a papi élet?
2011. jún. 2. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
verd a f*szod beszarikám
2011. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát ja ez maradt :)
2011. jún. 2. 22:42
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha szemtől szemben nem mersz ismerkedni, csetelj! Ott is tudsz csajokat felszedni!
2011. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek ha iszonyat beszari vagyok kezdeményezés terén? "

-Változz pozityv irányba!

"régen sokat próbálkoztam de egytől egyik mindenki elutasított, "

-Mért hagytad abba? Próbálkozz! Gyakorlat teszi a mestert! Minnél többet csajozol,annál nagyobb lesz az esélyed a barátnőre! De csak ha tanulsz a hibáidból és nyitott vagy a fejlődésre!


"marad a kurv@zas esetleg a papi élet?"

-Csak akkor qrvázz,ha az önbizalmat ad és lelkileg a toppon vagy+ nézz utána a rib@ncnak,hogy mit mondtak róla eddíg a neten!

Papnak ,csak akkor menj,ha komolyan gondolod és van hozzá spirituális tapasztalatod! Papként is lehetsz szerelmes és nősülhetsz....

2011. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tisztàzd magadban, hogy mégis mi az ami gàtol.Ird le egy papirra, ha màr kiirod magadból, meglàtod elevenebb leszel.
2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hát én is 23 éves vagyok, és nekem se volt még úgy barátnőm

egyszer volt egy 2 napos meg 1 hónapos de persze egyikük se

tetszett nekem csak úgy jártam velük egyikkel se feküdtem le, azóta pedig semmilyen

kapcsolatban nem volt részem.Mert sokan megszívattak és hülyének néztek egy darabig hittem is nekik.Aztán rájöttem

hogy csak azért néznek annak mert más vagyok mint ők,vannak

egyedi dolgaim amit ők bennem nem tudnak elfogadni.

Igazából nekem nem is hiányoznak a nők csak max egy kis

szex. Úgy hogy nekem ezt olyan tragikusan felfogni,

sőt szerintem sokkal boldogabb az ember ha tök maga van, és

azt tesz az életével amit akar.

Ha lenni kell valakinek akkor úgy is lesz,szóval ne keseredj el! Addig köss le magad valami olyasmivel ami

fejleszti az önbizalmadat.

2011. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

22:43 ha az olyan könnyű lenne :) a próbálkozást azért hagytam abba mert a sok kudarctól lett egy szép ki depresszióm, emellé jön még a szociális fóbia, és az, hogy alapból egy nagyon gyenge ember vagyok mentálisan. Szóval a változtatásra nekem nincs elég erőm, de ezzel azt hiszem meg is válaszoltam magamnak a kérdésemet :D

2011. jún. 2. 22:55
 8/23 A kérdező kommentje:
22:53 Köszön a válaszod! Lekötni próbáltam magamat, de mára már szinte csak ezen stresszelek egész nap, attól a pillanattól, hogy felébredek reggel, addig amíg el nem alszom este. Munkában is, mindnenhol ezen rágódom. Nem tudok szabadulni tőle egyszerűen. Emiatt is alakult ki a depresszió.
2011. jún. 2. 22:58
 9/23 Smartguy86 ***** válasza:

Nézd, nincs abban semmi! Max egyedül maradsz és nem szaporodsz. Másnak nem lesz rosszabb, csak neked. Elfelejtenek, kész ennyi. Megéri görcsölni? Na ugye hogy nem!


Mi lehet a legrosszabb, ami történik? Elutasítanak megint. És? Van még 3-4 milliárd másik nő a világon. Ne úgy állj hozzájuk, mintha valami megközelíthetetlen aranypuncik lennének, ők is csak emberek, ugyanazoktól tartanak, amiktől te. Mit gondoltál eddig???

2011. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ajjmár! Ne legyél ilyen. Egyszer próbáld ki, hogy odamész egy lányhoz, mindegy milyen indokkal, vagy hol( akár boltban, utcán, suliban, bárhol), csak azzal a céllal, hogy beszélgess. Az elején, ha nincs túl nagy bátroságod, menj oda olyanhoz, aki egyáltalán nem tetszik :d Ahhoz gondolom könnyebb odamenni. Szóval először is nyiss az emberek felé, ne akarj rögtön csajozni. És ha már elég nyitott leszel, menni fog az ismerkedés is. De lehet, hogy én látom rosszul, de talán bejön :) 18/L
2011. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!