Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg közeleb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg közelebbről egy masszőrrel?

Figyelt kérdés
Masszőrt kerestem magamnak nyárra, egyik barátnőm ajánlott is egyet, fel is vettem vele a kapcsolatot facebookon, és hát így külsőre is eléggé megtetszett és hát így levélen át nem tett rám rossz benyomást. Van ötletetek hogy hogyan ismerkedhetnék meg vele jobban? Hogy ne legyen annyira nagyon nyomulás...az elég gáz ha egy csaj nagyon hajt...persze majd ha találkozunk úgyis látni lehet majd rajta hogy hogy nézd rád..de lehet hogy ilyen szakmai dolgok miatt nem akar belefolyni vagy valami..:D
2011. jún. 4. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Jómagam is masszőr vagyok :) Szerintem egy kicsit túl komplikálod.A masszázs során úgy is fogtok beszélgetni ez nem csak izmokról hanem a vendég lelkéről is szól el kell vele beszélgetni .Úgyhogy a beszélgetési lehetőségetek adott les.Ennek során kialakulhat egy bensőségesebb viszony és ha jól sül ki akkor te is ugyan úgy felkelted az érdeklődését.Apró utalásokat persze lehet tenni hogy leessen neki azért de ne vidd túlzásba.Azonban , nem tudom hogy ő mióta űzi a szakmát, de vannak olyan emberek főleg ebben a szakmában akik nem keverik a szakmát a magán dolgokkal, úgyhogy azért légy óvatos.A szakzsargon szerint "tilos" ilyenbe bonyolodnia a masszőrnek, de mivel ez nem intézményen belüli masszázs lesz (gondolom)így azért más a helyzet.Én személy szerint szurkolok nektek

21 L

2011. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sajnos a túl magyarázás az szokásom :S :D hát igen majd a masszázs vagy nála vagy nálam lesz...és azt hiszem 2 éve masszőr:)
2011. jún. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!