Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rögtön hívjam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rögtön hívjam el, vagy kis idő után?

Figyelt kérdés
Hát arról van szó, hogy nem vagyok bőbeszédű, magamba zárkózó típus vagyok, és egy éve tetszik egy lány, de el kezdett kerülni. Úgy gondoltam, megfogadom egyik példaképem tanácsát, amit egy előadáson mondott, hogy minek olyan szekér után futni ami nem vesz fel. Most 2 osztálytársam összejött egy osztályból 2 gyerekkel, egyikük a barátom. Haver új bnőjének egyik barátnője tetszik (xd) Most eldöntöttem, hogy a maradék másfél hétben akarok komoly haladást, és meg akarok ismerkedni vele. Menjek oda, hívjam el vhova, vagy kérjem meg havert, hogy mutasson be, vagy hogy csináljam? És csak másfél hetem van, gyökeresen megváltozni. De nem akarok "mulya" lenni. Pls vki adjon tanácsot, nagyon kezdő vagyok xd 16/f
2011. jún. 6. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Felejtsd el az "xd"-ket.
2011. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj de cuki vagy, hogy így elhatároztad magad:DD

Haverod bemutathat, vagy elmehettek valahová négyesben:)

2011. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a bemutatós módszer az jó. Be szokott válni, ha kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak.
2011. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Oh köszi :,D Hát, remélem ő is így fogja gondolni.

De igazából a barátom is csak most ismerkedett meg azzal a lánnyal, nem lenne korai megkérni, hogy mutasson be? :S lehet ő se ismeri

2011. jún. 6. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem, másfél hét naon kevés. De azért sok sikert!!
2011. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!