Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felhivjam hozzam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhivjam hozzam? (magyarazat kicsit hosszabb)

Figyelt kérdés

Van egy lany a szomszedomban,14 eves, en nemsokara 17 leszek.Sokszor van ugy,h nincsenek otthon neki se es nekem se a szuleink.Szeretnek vele osszejonni.Kicsit ritkan talalkozunk(pedig szomszedom:D),mivel meg nem jar diszkoba(a szulei meg nem engedik).De mikor talalkozok vele mindig jol egyezunk.Fogalmam sincs h mit erez irantam.

Szerintetek hivjam fel egy delutann suli utann?nem ilyedne meg tollem s utanna szoba se alna?Egyaltalan nem szexre hivnam fel..v ilyesmi,csak szeretnek vele egyutlenni,csokolozni,s szeretnem ha a baratnom is lenne kesobb.Csak egyelore nem tudom semmi fele keppen megkozzeliteni,mert ritkan talalkozunk.

Szerintetek hivjam fel?es ha visszautasitana akkor egyertelmuen nem jovok be neki?v fel attol h esetleg megdugom?(szandekomba sincs,persze hacsak nem akarja e o)

Amugy nekem nagyon tetszik ez a lany,szivesen lennek a baratja a jovoben is.

bocsi h kicsit rosszul,es hosszan fogalmaztam,de kicsit ossze vagyok zavarodva:)


2011. jún. 6. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el valahova, ne magadhoz hívd fel.
2011. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

lehetetlen megkozeliteni,a szulei nagyon szigoruak.De amugy is hova hivjam?ez egy kicsi falu,mindenki ismer mindenkit...

egyszeruen egy uditore meghivni valakit itt nagyon fura dolog.

2011. jún. 6. 17:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne magadhoz, még akk se ha nem akarod megfektetni, hívd el valahová :)
2011. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg ha jonni fog diszkoba, akkor meg tudom kozeliteni.Csak attol felek mivel nem volt eddig sok pasival kb 1-2vel,mikor belep a diszkoba egybol ossze is jon valakivel.Nagyon sokan hajtanak ra.
2011. jún. 6. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel kicsi falu, mi lenne ha elmennétek a mezők melletti földes útra kutyát sétáltatni, ha nincs kutya akkor csak sétálni :D
2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De errol remelem lejon direkt h akarok tolle valamit igaz?

Mert ha nem tetszem neki akk nem is jonne el velem setalni szerintem.Te ez jo otlet kosz:D.

azert meg varok valaszokat:)

2011. jún. 6. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha út közben szedsz neki valami szép virágot és udvarolsz neki, tuti leesne. Ha nem akkord többször érintsd össze vele a kezed, nézd a reakcióját és fogd meg neki.

És attól, hogy elsőre nem megy el veled még lehet tetszel neki, csak tényleg nem ér rá. Persze ha a harmadik próbálkozást is visszautasítja akkor add fel.

15/L

2011. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi kedves:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:16-es

Megprobalom,nem vagyok egy felenk fiu,de ez a lany tenyleg kicsit elerhetetlen:D

2011. jún. 6. 21:14
 9/14 A kérdező kommentje:
De amugy az miert egyertelmuen rossz otlet, h hozzam hivjam fel? Szerintem bennem megbizik.(vagyis remelem):)
2011. jún. 6. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Ebből pippantás lesz
2011. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!