Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Mit írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány , nagyon tetszik nekem az osztálytársnőm , már több mint 4 éve ismerem , beszélünk mindig , jól kijövünk egymással , valamelyik nap kihívtam őt , de ő szerintem nem ilyen kihívásra gondolt amilyenre én , ő csak olyan baráti beszélgetésre gondolt , én meg ,,randizni´´ hívtam őt , sétálgattunk , beszélgettünk , meghívtam őt jégkására , és amikor sétáltunk hazafelé megfogtam a kezét , nem szólt semmit , mosolygott és kész ,amikor hazamentünk írom neki skypen , hogy szeretlek !! , és ő meg vissza írja , hogy nagyon sajnálja , de nem szeretne tőlem többet , nagyon kedves srác vagyok , és szeretné , továbbra is barátok legyünk , mondom okej ... kérdi , hogy szomorú vagyok , mondom igen , visszaírta, hogy nagyon sajnálom ... most mit tegyek , mit írjak neki , írjam meg neki , hogy de én akkor is szertelek , vagy nem-e kezdjük elölről , vagy mit ?? Csak értelmes válaszokat , köszi !!!
2011. jún. 6. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kölcsönös a vonzalom. Nehéz, de törődj bele. Lesz másik lány az életedben. Ne nyomulj, mert akkor még meg is utál.
2011. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te vagy a koradélutáni...


Csak mostmár egy kicsit kiszínezted a sztorit...DDDDD

2011. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D:D , az nem én voltam .... :D:D:D:D xD
2011. jún. 6. 18:46
 5/12 A kérdező kommentje:
és nem is 16 éves vagyok :D :D
2011. jún. 6. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom,az öcséd szórakozott a géppel...XD
2011. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és nem is teszik nekem annyira rég óta , max egy fél éve ... szal az nagyon nem én vagyok , de jo az is , hasonlo :D:D
2011. jún. 6. 18:48
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs öcsém , a bátyám meg tavaly halt meg autóbalesetben
2011. jún. 6. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Hú akkor részvétem...:(
2011. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 6. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!