Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Macska egér játék? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macska egér játék? Miért vagyunk ilyenek?

Figyelt kérdés

Mindig amikor akarok járni valakivel, visszautasítanak. Később amikor eltelik egy kis idő, az illető akar velem járni de akkor én már nem akarok járni vele :D

Meg minél jobban bepróbálkozunk valakinél, ő annál inkább taszít minket, majd később rájön hogy mégis akar tőlünk valamit. Nem furcsa ez?


2010. ápr. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa, de amúgy igaz is.:D

Hát velem is szokott így lenni, ez ellen az a megoldás, amit még nem próbáltam de elméletileg nem lehet rossz, hogy még mielött megszeretnéd a srácot/lányt már próbálkozol és mire megszereted Ő is szeretni fog és így létre is jön a kapcsolat:D ;)

Nem is olyan rossz:D:D:D

Na Hali. ^^

2010. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Fáziskéséses szerelemnek" hívják... :P


És igen, nagyon furcsa... sokakkal előfordul, úgy tűnik.

Mást nem nagyon tudsz tenni, ha komolyan gondolnál egy kapcsolatra, mint kivárni... majd csak lesz egy Igazi, akivel egyszerre szeretnétek járni. Meg az is jó lehet, ha nem kapkodod el a dolgokat az elején, mármint nem tudom mennyi idő telik el ezekben az ismeretségekben a te tapasztalataid szerint, de ha sokáig vársz, neki is több lehetősége van arra, hogy megkedveljen. :)

2010. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt részem pár ilyenbe:(szerintem elég sz@r ugy ahogy van!Ha én is bejövök neki és ö is nekem akkor miért kell ezt játszani?föleg csajoknál van igy!:D
2010. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!