Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Testbeszéd? Ti fiúk, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszéd? Ti fiúk, miért kapjátok el a kezeteket vagy lábatokat ha a lány véletlenül hozzáér?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem tapasztaltam srácokkal kapcsolatban... Talán tolakodásnak veszi a közeledést, nem vágyik "érintésre" tőled, esetleg nem akarja hogy félreértsd, hogy hagyja hogy megérintsd.
2011. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam elkapni se a kezemet se a lábamat. persze csak akkor ha jó csajról van szó. ha egy nem túl előnyös külsejű lány érne hozzám, akkor természetesen elkapnám mindenemet onnan...
2011. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sosem kapom el, de arra valaki választ adhatna, hogy egy fiatal állítólag szerelmes, ráadásul házas Nö miért érint meg folyton. Akárcsak a vállam megsimítása vagy egy kis utés, olyan rácsapás szerüség vagy ha az asztalnál állok, mellém áll, odahajol és teljes testével nyom.........a lábát a lábamhoz nyomja.....


Remélem csak Én értem félre, ezért vagyok bizonytalan, mert ez gáz lenne.

2011. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert az érintésedtől behùgyoztam
2011. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szitu példa:

Egy tollért, ami legurulna az asztalról, egyszerre nyúlnak és így akaratlanul is összeér a karjuk. És a fiú rögtön elkapja a kezét.

2011. jún. 7. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
HOMÁR a srác bocsi:D
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
retkes volt a kezed?
2011. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt retkes.


Itt tényleg csak buta tinik tudnak kommentálni?

2011. jún. 10. 15:26
 9/14 anonim ***** válasza:

az a baj ezzel az oldallal hogy vannak akik csak poénkodni lépnek fel...

egyébként nem tudom miért veszi el a kezét, talán mert zavarban van..nem tudom. szerintem mi lányok is csinálunk ilyeneket, jó példa hozzá amit irtál, a toll-felvevés. én is kaptam már el a kezem, ha olyannal kerültem ilyen helyzetbe aki bejött..

2011. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha tetszik a lány, akkor előfordul, hogy ilyen esetben elkapja az ember a kezét, nem azért, mert retkes vagy ilyesmi, hanem mert zavarban van a srác

(saját tapasztalat :D, 17F)

2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!