Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de van pasija aki sokkal rondább mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
beszélgetünk meg minden de szerintem én nem jövök be neki mert ugy nézik ki kb mint oli sykes tetkók nélkül...16/f
2011. jún. 7. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, Foglalt a csaj fogadd el. És nehogy már te döntsd el, hogy ki a jobb pasi. Ez a nők dolga, és döntenek is.
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

"sokkal rondább mint én"

Még is a másik sráccal van és nem veled:P

2011. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"sokkal rondább mint én" pfff.ego 4ever...

a szépség relatív. a csaj valszeg téged lát rondának mivel nem veled van.

és semmit se csinálj. ne tedd tönkre más boldogságát, még hogy ha a te b*zi nagy egód azt diktálja akkor sem....

2011. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megis értem..xD ne hari de ez az oli sykes úgy néz ki mint egy emos b*zi..
2011. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk vegyél vissza az egodbol
2011. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

honnet tudod h rondabb?ertesz a pasikhoz is...?

amugy ezt egy fiu nem tudja eldonteni szeritem,miert a fiuk csak a lanyokon latjak a szepet(tobbsege,persze a ki nem meleg...),s ha magadot szepnek latod akk valoszinuleg lanyos v...ami nem sok csajnak jon be

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jóvanmá
2011. jún. 8. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Haggyad kérdező, hlyék ezek. Aki nem egy két lábon járó önbizalomhiány azt már rögtön egoistának titulálják. Szánalmas. Amúgy én is jól nézek ki. Engem is lehet köpködni nyugodtan ;)
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ígyvan :) jólbeszél

de am nem mondtam azt h én vok az istenpasi -.-

2011. jún. 9. 22:36
 10/13 Niky emo girl ***** válasza:

önbizalom befigyel xD de nemis baj h van :) hát ha annyira vele akarsz lenni akkor beszélj vele erről, míg ő nem mond konkrétat addig nemtudhatod. egyébként aki ujjabban nem tartozik a divatemok körébe azok többségben utálják az ilyesmi stílusu pasikat mert b*zi/csajos stb (mint pl oli sykes a hosszabb haj miatt..azért mondom példának mert mondtad h hasonlitasz) szoval erre nem alapozhatsz de te ismered meg te élsz abban a helyzetben... szerintem beszéld meg vele de neked kell döntened

17/L

2011. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!