Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez a lány csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarod kérdése:

Most ez a lány csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal aki a randin közölte velem, hogy Ő nem akar senkivel járni. Rá két percre meg arról beszélt, hogy de jó lenne neki egy rendes pasival járnia. Után átjött hozzám és nagyon jól elvoltunk. Reggelig összebújva aludtunk és reggel le is feküdtünk egymással. Utána két nap múlva hívtam, hogy nagyon jól éreztem magam és hogy nem iszunk-e valahol meg egy teát. Erre Ő azt mondja, hogy nincs köztünk semmi és nem is lesz. Ismét pár perc múlva mondja talán lehet valami de nem tud megbízni a férfiakba de bennem meg tudna. Erre ma rám ír face-en, hogy hanyagoljuk egymást. Kérdés az lenne, hogy most csak tesztelget vagy mi van? Mert nagyon tetszik a lány és szeretnék vele lenni.
2011. nov. 4. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Atya isten. Hány éves ez a buta kislány? 14?
2011. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
23 éves
2011. nov. 4. 16:44
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele..Sok szép lány van még rajta kívül. :)
2011. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
És te hány éves vagy?
2011. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lehet többszörös személyiséggel.
2011. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha lehetőséged van rá, akkor feküdj le vele, de keress egy normális lányt.


35/F

2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy csak szórakozik veled,vagy skizofrén,vagy csak szimplán nem normális...23 évesen így viselkedni...inkább keress másik lányt...
2011. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
d*gni jó lesz!d*gd meg párszor aztán dobd,hogy neked nem kell most barátnő :D
2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar tőled semmit, esetleg ha szexelni akar akkor úgyis keres.

De aztán kitudja...de így elsőre nem biztató...

26L

2011. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Normálisvagy? ***** válasza:

Kicsit érdekes, hogy 23 évesen maga sem tudja eldönteni, hogy akkor most mit is akar!

Nem zakkant egy kicsit? Most ezt minden bántás nélkül kérdezem, mert nekem volt egy ismerősöm, aki minden egyes szavával üti a másikat és egyszer ezt mond másszor azt!

Hát, mindenesetre beszélj vele, hogy akkor gondolja át a dolgokat, hogy akar-e valamit vagy sem, de ne naponta változtassa meg a véleményét és majd a későbbiekben pedig ne naponta szakítgasson...:S

2011. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!