Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van bármi értelme szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi értelme szerelmet vallani?

Figyelt kérdés

fiú lánynak


mert ha nincs kölcsönös vonzalom akkor ez nem fog változtatni a helyzeten, ha meg van akkor megy enélkül is


2011. jún. 7. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Van.

Miért fosztanád meg magad valami kedves, romantikus élménytől.

Amúgy egészen helyzet, és személytől függő.

2011. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát komám, én idáig mindig csak azt bántam meg az életemben, amit NEM tettem meg. Sokszor volt nekem is ez a dilemma, de később idősebb fejjel rájöttem, h simán lehetett volna, csak hiába szúrta ki a szemem a lehetőség, én nem láttam, így féltem lépni.
2011. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen viszony van köztetek vagy kapcsolat!De szerintem inkább mond el,ne hagyd ilyen könnyen veszni!
2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Frájer ***** válasza:
Szerintem valld be, legyen akármennyire is csekély az esélye, h viszonozva lesznek az érzéseid. Soha nem tudhatod, h a jövőben esetleg mikor bánnád meg. Én szerelmet vallottam egy lánynak, aki a legeslegközelebbi barátom volt, s bár nem viszonozza az érzéseim, ennek ellenére nem bántam meg, mert kimondhattam.
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányok izgulnak, vagy csak simán kíváncsiak, hogy a fiú mit érez irántuk. Mivel szeretik ezt az érzést, ezért lelombozza őket, ha a fiú megmondja nekik. Nem találgathatnak többet, elveszik ez az izgalom, ami fontos egy kapcsolat elején.

Ennek fényében döntsd el, hogy van-e értelme.

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen van, a legtöbb lánynak ez sokat jelent, a következő ami sokat jelent nekik aza gyűrű.


A nők már ilyenek az ősidők óta...


Gyüjtögetnek.

2011. jún. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!