Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek erőltetni a hűséget meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek erőltetni a hűséget meg a szerelmet? Semmi értelme. Ti komolyan hisztek benne? És mire jó hogy hazudoztok egymásnak?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, minek ez az egész színjáték.


Mindenhol ezt látom, hogy a hűség így meg úgy fontos, közben meg új hónap új pasi. Ja és a megcsalások. A hülye lányok mondogatják hogy jaj szerelem kell meg most megtalálták az igazit, utána meg megint valaki mással van láwcsy. Ti nem látjátok mennyire szánalmas ez?


A pasi legyen őszinte, de ha megmondom hogy nem akarok színjátékot, akkor bunkó vagyok és érzéketlen. Ha megmondom, hogy nem vagyok szerelmes bele, akkor megint bunkó vagyok. Akkor mi kell nektek? Hazugság?


Ja elegem van már ebből a degenerált divatból, hogy mindenki ártatlanka aranyoska szűzkislányka, közben meg rohadtul más az igazság.

Miért nem lehet elfogadni ha valaki nem szerelmes, és megelégszik kevesebbel? Mert barátból lehet 100 de ha már smároltunk akkor börtönbe kell vonulnom?


Vagy csak én látom ezt így hogy az emberek rohadtul kétszínűek?


2011. szept. 21. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót!
2011. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert leírni könnyű, és hidd el, ők is ezt akarják, tudják, hogy így lenne a helyes, de így élni sokkal nehezebb.
2011. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Azt szoktam mondani, hogy k.urva mind, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét. Én már találtam olyat, aki bizonyította, tehát van remény.
2011. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Üdv a valóéletben!
2011. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
aki igazán szereti a másikat, fel sem merül benne a megcsalás gondolata. hidd el.
2011. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos a szerelem. Én speciel nagyon örülnék Neki, ha 1x megadódna Nekem egy aranyos, helyes lány akit szerethetek és óvhatom. Szerintem és lehet, hogy ezért degeneráltnak néznek néhányan, de igen is fontos a szerelem, anélkül nem csókolnék meg 1 lányt se, még ha szóba állnának is velem. Am. meg az nem igaz, hogy mindenkinek legalább 100 barátja van, mert pl.: nekem e tanévig egy se volt és még most se biztos, hogy vannak, de úgy néz ki, hogy most már vannak barátaim. Am. így is 4-5 barátom van. Erről ennyit.


17/F voltam.

2011. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

13:28

De miért ilyen megerőltető az őszinteség? Minek elvárni ha mi közben hazudozunk? A fiúkkal szerencsére nincs tapasztalatom erről, szóval lányok is válaszolhatnak, de ami a lányokat illeti, nagyon szánalmas, amit csinálnak. Mondjuk úgy vettem észre, hogy általában ők erőltetik ezt a szerelem dolgot, de biztos elfogult vagyok, stb. szóval javítsatok ki.


Jolinar

Ezzel én is így vagyok, csak tudod én sosem akartam szerelmet. Nem az hogy nem lenne jó, de most minek erőltetni meg színészkedni ha nincs? Ha nincs, de jó lenne a szex, akkor annyi és kész. Nem akarok mindenki álombeli megmentő hercege lenni, csak az aki vagyok: ÉN.

2011. szept. 21. 13:53
 8/17 A kérdező kommentje:

13:47

Jó, de akik nem? Akkor minek vannak együtt ha csak szex kell? Az mitől megcsalás ha nem is szeretsz valakit és egy másik emberrel is lefekszel? De közben meg megy a láwcsy mutogatás. Meg eleve ha valakit szeretek akkor csináljon azt amit szeretne nem? Ha nem azt csinálja amit én akarok akkor már nem szeretem vagy mi van? Ez akkora ökörség.


13:50

Jó én meg nem vagyok csókolózós típus, ha valakitől akarok valamit, akkor megmondom hogy mi kell és ha oké akkor csináljuk és kész.

De azért azt te se hiszed komolyan hogy egész életedben 1 lánnyal leszel majd. Ha meg úgyis mindenkit ott hagyunk végül akkor nem mindegy?

2011. szept. 21. 13:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyem van, hogy vha is lesz bnőm, ezért mondtam, hogy legalább 1x jó lenne. Hidd el, hogy ami Neked természetes, az nekem mindig csak egy álom marad :(
2011. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most ez elég b_zisan fog hangzani,de ez ellen én úgy veszem fel a "ritmust",hogy ugyanolyan flegma vagyok a szép lányokkal szemben mint amilyenek ők!

Elég fura gondolkodás tudom,de én így vágok nekik vissza :)


Kivétel csak annak van,akin látom hogy másabb,normálisabb mint a többi lány.

Néha már TÚL SOK mindent engednek meg maguknak és azt hiszik hogy ők a legszebbek az egész világon és mindenki más rondább mint ő.

És ne értsen félre senki nem azt várom hogy a lányok kezdeményezzenek,meg ők udvaroljanak nekem,de tény hogy számomra néha picit hajlamosak túlzásokba esni....

Ez a minden hónapban új láwcsy,ez szerintem is szánalmas.


De mindezek ellenére az előttem írónak igaza van,szerelem és szerelem között óriási különbség van.

2011. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!