Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt olyan, hogy egy olyan csaj/fiu-val jött össze, akire egyáltalán nem számított, hogy bejön neki?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltátok le a helyzetet? Esetleg fordítva is megtörtént?:)

Várom a válaszokat(kort és nemet pls.)


2011. jún. 7. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
volt ilyen, örültem neki, csak arról a csajtól nem számítottam rá. Összejöttem vele, és még mindig jóban vagyunk. 17 F
2011. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
volt ilyen, bár tetszett a csaj, de nem nagyon, és nem is akartam összejönni vele, csak 1 éjszakára akartam. Miközben szédítettem, kezdtem megismerni, és sajnáltam volna, ha ki kell toljak vele. Imááron 2 és fél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem, egymáshoz illünk, nem veszekszünk, szal minden heppi :D 24/F
2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
így voltam az akkori párommal(3 és fél éve)Akivel előtte voltam hozott össze minket. 1 évig tartott.Ő túl gyorsan haladt ami nekem fura volt mert annyira nem jött be nekem a srác.
2011. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy görög félisten kinézetre, általában nem tetszem a lányoknak. 2 éve volt egy egész napos iskolai rendezvény, ahol a szervezőcsapatban voltam én is és az iskola egyik legnépszerűbb, legszebb lányának segítettem, sokat beszélgettünk, elhívtam másnap randizni, igent mondott, összejöttünk, boldogok voltunk másfél évig, már nem járunk. :)

Elmondta, hogy rengetegen próbálkoztak nála korábban is, de én voltam az első aki legkevésbé sem facebookon, msn-en vagy részegen buliban próbált vele megismerkedni és ezért volt ő is sokkal nyitottabb.

20, fiú

2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

nekem volt, h nem tetszett de a személyiségébe beleszerettem, de amikor arra került a sor h meg akart csókolni akkor rájöttem h lépnem kell mert egyszerűen rosszul voltam a tudattól h ha meglátom meztelenül kiszaladok a világból...Ergo leléptem! 26/f

Ez volt az egyetlen ilyen eset.

2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

volt. =)

álatlánosban az egyik osztálytársnőm kavart egy sráccal. nagyban újságolta, mondta meg mutatta a srácot. mondtam, h hű de ronda fúj b@szkii.. na és 2 évre rá kivel jöttem mégis össze. ? =D ezzel a sráccal. már együtt vagyunk 8 hónapja és minden okés. =) 17/L

2011. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: ez azért van, mert a randákra buktok!
2011. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én 1 hónapig vtam olaszba tavaly nyáron.Második nap kinéztem magamnak egy magyar lányt de mondom ez nekem elérhetetlen.Aztán egy héttel a vége előtt összejöttünk és már együtt vagyunk lassan 11 hónapja
2011. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Iggen voolt :D Nemis olyan rég, egy két hete.


Megismertem egy 16 éves fiút, az apám és az ő apja nagyon jó haverok. Nekem elsőre megtetszett, de nem is gondoltam volna, hogy énis neki. Elhatároztam, hogy valahogy bepróbálkozok nála. Hétvégén pár ismerős meghivott egy buliba, és hát kitlátok ott? Ő is ottvolt. Végig velük voltam, és kiderült, hogy énis tetszem neki. xD Remélem lesz belőle valami.


14 L

2011. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. jún. 16. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!