Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzettel mit kezdjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzettel mit kezdjek? Iskolán belüli, a többi lenn

Figyelt kérdés

Szóval én végzős vagyok középiskolában és van egy 10.-es lány, aki bejön nekem, de rajta extra nehéz kiigazodni :)

Próbáltam leszólítani suliban, mikor egyedül volt, de vagy csak pár szót beszéltünk annyira zavarban volt, vagy úgy tett mintha nem venne észre, közben nagyon pirult. Ezután bejelöltem és írtam neki facebook-on msn címet kérve (facebookon nem szeretek beszélgetni) akkor jött egy "Van, de nem használom : )" válasz.

Viszont egyúttal mondják mindig haverok, hogy mikor a suli egyik épületéből a másikba megyünk át az udvaron keresztül akkor egyfolytában néz, plusz ezt már én tapasztaltam, 3 osztállyal van egyszerre tesi óra, egyszer egy héten velük mi az egyik sarokban, ők a másikban és múltkor mikor elnéztem feléjük látom, hogy mindenki egyenesen áll és figyel a tanárra, kivéve őt, ő félig hátrafordulva felém nézett folyamatosan és mivel a környéken nem volt senki ezért gyanús, hogy engem nézett.


A kérdés (főként lányokhoz): Mi zajlik le ilyenkor bennetek lányok? :)

Az ilyen viselkedéseket mire véljem? Érdemes tovább próbálkoznom, vagy hagyjam a fenébe?


Én szívesen összeismerkednék vele, pedig 19 vagyok, ő pedig csak 16. Lehet, hogy ez a baj?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Kort, nemet írjatok!


2011. okt. 29. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is 19 es vagyok az általam kiszemelt csajszi is 19 , és dettó ugyanez a helyzet . Már lassan egy hónapja dolgozom a csajt , de lassan fejlődünk :), ha a barátnőivel sikerül lebarátkoznod az sokat lendítene a karriereden (ez azért is fontos , mert megtudakolhatod , hogy hogy állsz a kiszemeltnél ) , az ilyen lányoknak nagyon fontos , hogy milyen vagy mint ember ezért próbálj mindig uriember lenni , valószínű , hogy még szűz ezért is nagyon vigyázni kell vel
2011. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam mint az általad leírt lány. Egyszerűen csak félénk és zavarban van ha szemtől szembe kell veled lennie. Ezt csak türelemmel tudod feloldani. Lény kedves hozzá, bókolj neki idővel megfog változni a viselkedése.
2011. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok , még annyit mondanék , hogy mire lesz valami belemehet akár 2-3 hónap is a dologba szóval jól gondold meg . Én a barátnőitől tudom , hogy jó úton járok , de még nem engedte , hogy hazakísérjem , pedig tudom , hogy fél egyedül hazamenni , pláne sötétben ... a 2-3 hónap alatt pedig messze nem a szexet értem .
2011. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
lehet arra gondol, hogy ez a perverz állat már megint engem bámul. meg állandóan zaklat. hát nem veszi észre, hogy folyamatosan koptatom? talán túl kedvesen csinálom, durvábbnak kellene lennem vele. már megint engem néz. istenem, ha leveszem róla a tekintetem, lehet meg is támad.
2011. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

23.50-est inkább hagyjuk ... :)


Többiekhez:

Szeptember 9-e óta játsszuk ezt, de nekem nem gond :)

Mondtad ezt a szex témát, nem arra hajtott, még meg sem fordult a fejemben, hogy megfektessem, csak egyszerűen olyan szép leányzó, a mosolya pedig hmmm ... :)

2011. okt. 30. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem esélyes a dolog. Énis lány vagyok és az általam kiszemelt fiút is igen gyakran szoktam nézni. Próbáld meg valamilyen módon megszerezni őt, ha látod hogy ő is közeledik akkor már biztos lehetsz a dologban :)

Sok sikert, szorítok


Üdv: Jessina

2011. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem úgy jön le hogy nem zavarja ha közeledni próbálsz csak egy kicsit fél.
2011. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor ami lezajlik bennünk az bonyolult:))

én igy voltam egy sráccal tavaly:

én igazából akkor nem is akartam kapcsolatot...nem is ismertem a srácot...amikor ismerkedni akart én mindig nemet mondtam neki...aztán a végén mikor már feladta a sok próbálkozást addigra totál belezugtam... de akkor meg már nem mertem elmondani neki... ha azután nem barátnőmnek mondta volna hogy ő még mindig szeret hanem mondjuk rámirt volna msn-en akkor mi most valszeg eggyütt lennénk...

jótanács: próbálkozz,próbálkozz,próbálkozz!


18/L

2011. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem tetszel neki:)És nincs vele semmi gond csak talán fél kezdeményezni:)Ha tényleg bejön a csaj lépj te:) A kor különbségről meg annyit h egyáltalán nem gáz.

16L

2011. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!