Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mire vall az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire vall az, ha egy srác egyszer azt mondja, hogy bosszantom, és nem kedvel,2 hónapig egyfolytában leráz, majd utána újra kedvel, és jóba vagyunk?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó. Jóba voltunk a szakítás után (ő dobott) majd megismerkedett egy csajjal, akinek bejön, neki azt mondta idegesítem, és elege van belőlem. Ha fent volt, és beszéltünk, nekem nem írkált, de a lánynak igen, elég sokat. Randira is hívta.

Most nemrég újra beszélő viszonyban van velem, a csajt enyhén lekoccolta, ezt úgy értsétek, hogy nekem ír sokat, neki szinte alig. És a csajnak azt mondta, azért beszél újra velem, mert változtam. (semmit nem változtam, ugyanaz vagyok, aki akkor voltam)


A történethez hozzátartozik, hogy először segítséget kért tőlem, azért ír rám. De ezelőtt a segítségem se kellett neki, illetve ebben, amiben segítséget kér, más is tudna neki segíteni.

És mielőtt szó érné a ház elejét, ismerem a csajt, beszélünk, kérdezgetem néha erről is.


2011. jún. 7. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleinte egyértelmű, hogy miért rázott le: új csaj volt a láthatáron, rá akart összpontosítani maximálisan, és te csak egy zavaró tényező lettél volna a számára, ezért inkább lerázott. Meg gondolom a csajt se dobta volna fel a tudat, hogy miközben a srác csapja neki a szelet, veled (a volt barátnőjével, ami azért elég nagy szó) jóban van, szóval lehet nem akarta megkockáztatni, hogy emiatt (miattad) 'dobja' az új csaj. Az meg, hogy hirtelen visszakanyarodott hozzád, több okból is lehet:

1. rájött, hogy a csaj mégsem az esete

2. legbelül azt hitte, hogy már nem szeret téged, de valójában téged keresett az új lányban, és mikor rájött, hogy ő nem te vagy, akkor visszatért hozzád, a jól ismert terephez

3. lehet, hogy a csaj nem adott neki egyértelmű célzásokat arra, hogy akarna tőle valami komolyabbat, csak játszadozott a sráccal, ezért a srác így akarta megbosszulni, hogy kicsit hanyagolja


És ez csak pár eset, ami hirtelen eszembe jutott, de lehetne akár végtelen mennyiségű ötletet gyártani, de fölösleges lenne... legegyszerűbb, ha vele tisztázod a dolgokat, hisz valójában csak ő tudhatja, mit miért tesz.

2011. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!